2733
2739
عنوان

حلوای میتی (خود میتی هستم )

8710 بازدید | 133 پست

سلام سوالی راجع به طب سنتی دارین بپرسین 

اگه داروهام رو خواستین یا دوست داشتین عضو کانالم تو تل گرام بشین کافیه به شماره ام که تو امضاء هست یه پیامک معمولی بدین تا لینک کانال رو براتون بفرستم 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عیزم.

من امروز رفتم مطب یکی از پزشکا و گفتم میخام طب سوزنی برام انجام بدی برای چربی موضعی شکم و پهلو.

گفتش ۱۲ جلسه کار داره.

ب نظرت جواب میده اصلا؟؟

جلسه ای ۳۵ تومن...

لطفا اگه اطلاع داری بهم بگو

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
ی دارو واسه درمان لاغری توروخدا

سلام عزیزم دارو نمی خواد یک یبوست نداشته باشی این خیلی مهمه بعضی ها فکر می کنن ندارم اما دارن 

دو مصرف برنج و نون رو به حداقل برسون و در کنارش مولتی ویتامین بخور تا ریزش مو پیدا نکنی 

سه مصرف زنجبیل باعث لاغر شدن مخصوصا لاغری شکمی میشه

اگه طبع گرمی داشته باشیم و نتونیم حلوای میتی رو بخوریم ، چطوری باید تقویت تخمدان و تخمک کنیم 

تحقیقات دانشمندان نشون داده جمله ی ” تا۵ دقیقه دیگه آماده ام. ” خانوما و جمله ی ” تا ۵ دقیقه خونه ام. ” آقایون، یه معنی رو میده!!!  
روش استفاده از گل بنفشه برای روشن شدن پوست و یه داروی گیاهی برای درمان سریع عفونت و خارش ممنون از لط ...

گل بنفشه رو که باید یه جوش کوچولو بدی 

برای خارش یا از جفت استفاده کن 

یا از عطاری اسفند مریم بخر با اون اسفند که می ریزیم برای چشم زخم فرق می کنه هاااا 

یا از خودم بخر 

دو تا دارو دارم یک 

رفع عفونت قارچی(تضمینی )روش مصرف تزریق واژینال قیمت ۱۶ تومن 

و رفع عفونت میکروبی ۲۰ تومن