2737
2739
عنوان

یه تاپیک برای یادگرفتن مدیریت ریزهزینه های زندگی وراه های پس انداز.

| مشاهده متن کامل بحث + 965485 بازدید | 14438 پست

سلام دوستان من چند ماهی همسرم بیکار بود وحسابی اوضاع بهم ریخته ای داشتیم یک ماه قبل اینکه بیکار بشه خرید خواروبار رو به اندازه 520000انجام داده بودم با پس انداز خودم همسرم اصلا خبرنداشت وقتی فهمید خیلی خوشش اومد گوشت هم شش کیلو داشتم از قربونی گوسفند خلاصه این پنج ماه رو با حداقل هزینه گذروندیم به این نتیجه رسیدم ادم وقت دارایی باید پس انداز کنه ما اصلا فکرشو نمیکردیم این همه بیکار بمونه یه اصلی هست میگه هرکسی باید به اندازه شش ماه درامدش پس انداز داشته باشه واقعا راسته الان که بیست روزه دوباره خداروشکرسر کار رفته دارم قدر این درامد رو خیلی بیشتر از قبل میدونم میخوام تمام تلاشمو بکنم به هدفم که خرید خونه اس برسم

من چهارسال اول ازدواج طبقه بالای مادرشوهرم بودم یه واحد 55متریه بعد اومدیم اجاره نشینی یه خونه حیاط دار با زیربنا120متر حالا دوباره به خواست خودم اومدیم یک هفته س که خونه مادرشوهرم طبقه بالاش که دیگه ماهی 400کرایه ندیم کوچیکه برامون اما به اینکه بتونیم به امید خدا زود تر خونه دار شیم میارزه نمیدونم کارم درست بوده یا نه امید وارم پشیمون نشم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بببخشید شغل دومشون چیه؟؟

تو یه اداره ای به عنوان پاره وقت یه سری کارای دفتری و تکمیل کردن پرونده ها رو بر عهده داره که میاره خونه وقت داشته باشم خودم انجام میدم یه ماه رفته این ماه دومشه

همیشه خودم مهم ترم   
2731

سلام امروز رفتیم برای دخترم مانتو تابستونی بگیرم 60 تومن برای مانتو کنار گذاشته بودم ولی متاسفانه گیر داد به یه مانتو 110 تومنی و نتونستم متقاعدش کنم شوهرم هم گفت هر چی دوست داره براش بخریم نوجوونه تو ذوقش میخوره هیچی دیگه میخواستم بگم آقا شوهراتونم نبرید خرید خخخخخخخ البته من اکثرا تنهایی میرم یا با بچه ها چون زمانی که شوهرم باشه به حرف من گوش نمیدند خلاصه این 50 تومنو باید یه جوری جایگزین کنم . برای سحری هم گفت قیمه بزار گفتم میخوام مرغ درست کنم گوشت خیلی گرون شده آقای شوهر فرمودند  مگه تموم عمر چند تا بهاره .چون مینگرم مختصری نیست .القصه قرارشد فردا افطاری قیمه بزارم .دیگه شما خودتون تصور کنید من با چه مصیبتی دارم یه قرون یه قرون پس انداز میکنم .سرتون رو درد نیارم این بود انشای من .

با اونم موافق نیست.خودم یه صندوق راه انداختم.ولی نمبدونه

منم دقیقا همینطورم....

امان از دست این مردای راحت...

منم سه تا قرعه سه میلیونی دارم نمیدونه

....

اگه بدونه سکته رو زده...

شعارشم اینه فردا ولش کن فقط امروز شاد باش...

بهش میگم تا کی مستاجری و اوارگی...

خوشبحالش به خدااا

با بی خیالیش فقط ما رو درگیر میکنن و جالبه خیلی خوبم پیش میره واسش....

سلام امروز رفتیم برای دخترم مانتو تابستونی بگیرم 60 تومن برای مانتو کنار گذاشته بودم ولی متاسفانه گی ...

مبارکش باشه عزیزم♥

با آقایون رفتن جز تسلیم شدن چاره ای نیست...

من خدا ردشکر شوهرم زیاد اهل بازار نیست و لباس و اینها همش با منه...

حتی لباسهای همسرم خودم میخرم...خخخح

2740

امروزم پر خرج بوده 

۵۸۵۰۰سوپری +پوشک پسرم

۱۲۵۰۰پیاز و موز 

۲۹۰۰۰گلاب و نبات و ..

۳۶۵۰۰خاک شیر و گل گاو زبان و شکر قهوه ای 

۱۵۰۰۰برنج نیم دان 

تا الان ۱۸۰سوپری و میوه شده 

تا آخر ماه میوه و سبزیجات و خرما و لبنیات میخواییم فقط و شاید شکر 

۷۰گذاشتم کنار برا اینا 

خدایااااااااااا شکرتتتتتتتتتتتتتتت
سلام امروز رفتیم برای دخترم مانتو تابستونی بگیرم 60 تومن برای مانتو کنار گذاشته بودم ولی متاسفانه گی ...

ب نظر من با توجه ب توصیفی ک از دخترت کردی خوب کردی خریدی.دخترت تازه اول نوجوونیشه‌.غرور داره.ذوق داره اما بشین باهاش حرف بزن.وجدا ازمسائل مالی حتما باهاش رابطه صمیمانه برقرار کن.درضمن باشوهرتم حرف بزن.چرا بار همه پس انداز وبی پولیا رو خودت ب دوش میکشی‌‌.واسه خریدای دخترتم زمان تعیین کن.مثلا باز چندماه بعد

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞

سلام 

من امروز این جا رو دیدم 

شوهر من دو و نیم میگیره هشتصد قسط خونه میدیم هشتصد قسط ماشین تیبا یک گرفتیم قسطی دو تا هم بچه دارم تو تهرانم هستم خرجمون خیلی بالاست هر کار می کنم کم میاریم 

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 

تفریحمون فقط پارک محلمونه با ماهی دو بار کباب کوبیده سینما سه ماهی یه بار اگه فیلم خوب باشه کلاس و باشگاه کلا تعطیل واقعا دوست دارم بدونم بقیه چیکار می کنن می رسونن 

البته خرج این نت لعنتی بالاست مخصوصا بسته ای میخریم ولی این یه سرگرمی رو هم نداشته باشیم افسرده میشم به خدا تازه هیچی دانلود نمی کنیم

خداروشکر می کنم دستمون پیش هیچ بنده ای دراز نیست و محتاج هیچ کس نشدیم تا حالا و چند شبه افطارا میگم خدایا فقط خودت به داد دل مردم برس و هیچ پدری شرمنده زن و بچه نباشه 

2706