2737
2739
عنوان

یه تاپیک برای یادگرفتن مدیریت ریزهزینه های زندگی وراه های پس انداز.

| مشاهده متن کامل بحث + 967608 بازدید | 14438 پست
درسته دقیقا همینطوره... ولی تا حدی هم میشه کنترلش کرد. واسه من که فعلا جواب داده. دخترم خیلی بی ت ...

آفرین به شما مادر مقتدر .به نظر من اقتدار به همراه مهربانی خیلی میتونه بچه ها رو سر به راه کنه . 

آفرین به شما مادر مقتدر .به نظر من اقتدار به همراه مهربانی خیلی میتونه بچه ها رو سر به راه کنه .&nbs ...

محبت دارین شما عزیزم♥♥

من چون مامانم الگوی خیلی بزرگی برام بود با من خیلی جدی بود و من هنوزم که هنوزه خیلی کارها رو پیشش نمیتونم بکنم خیلی قانونمند بود و پسر دوست ...

با داداشم ملایم بود و خیلی ازاد بارش اورد و آخرم خود مامانم داره اذیت میشه....

چون روش دراومده بخاطر محبتهای زیادش...

بچه ها بهتر از ما همه چی رو متوجه میشن یکم محبت بیشتر بشه خیلی راحت به هدفشون میرسن و بقول معروف رومون سوار میشن...

یکم سفت بودن میتونه اونارو جوری تربیت کنیم که باید...

انشالله شما مادر فداکار موفق باشین عزیزم و دخترتون هم مثل خودتون اهل پس انداز بشه عزیزم و با شما همراه بشه♥

کلا قدرت مادر خیلی زیاده تو زندگی اگه بخواد مطمینا میشه و کار نشد نداره این رو مطمین باشین عزیزم♥♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرج دیروز من صفررررررر

خواستم برم سوپری اما گفتم اول لیست کامل بنویسم ک بدونم کلی چیزی میخوام تا هله هوله نخرم بعدشم دیدم گرسنم گفتم برم حتما چند تا خوراکی میخرم سر همین خرید رو گذاشتم برا ی وقت مناسب 

خدایااااااااااا شکرتتتتتتتتتتتتتتت
2731

بچه ها من یه پیشنهاد دارم برای صرفه جویی قبض تلفنتون اگه همراه اولین.

من کد *۱۰۰۰# رو میزنم ۱۰ هزارتومن طرح میخرم برای یک ماه بعد مکالمه درون شبکه نامحدود میگیرم تویه یک ماه یعنی به همراه اولو تلفن ثابت هرچقدر بخوام حرف میزنم.همیشه قبضم رو ۶۰ تومن بود اما الان ۱۵ تومن اینطورا شده .همسرمم ک ز میزنه ریجکت میکنم دوباره خودم ز میزنم 

خانما برا من راهی دارید؟ چطور همسرمو کنترل کنم هزینه هامون کم شه

قرعه کشی ثبت نام کنید تا مجبور باشید هر ماه ی مبلغی قسط بدید  و پس انداز داشته باشید 

خدایااااااااااا شکرتتتتتتتتتتتتتتت
2740
خانما من از سفید برفی مان کسب اجازه کردم.دوستان با ۱۰۰ تومن برا شوهرم‌چی میشه بگیرم

ببین چی لازم داره.صندل.ریش تراش.بلوز.شلوار.کفش.تیشرت

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
خانما برا من راهی دارید؟ چطور همسرمو کنترل کنم هزینه هامون کم شه

دوست عزیز هانی جان دقیقا درست گفتن... ببینین تا چه حد میتونین و قرعه کشی بردارین وگرنه راه دیگه ای نمیمونه

جز اذیت شدن خودتون.

منم همشرم فوق العاده ولخرجه فوق العاده...

خودش اقرار میکنه میگه پول تو جیبم باشه اذیت میشم در آستانه چهل سالگیه و جالبه واسم اگه من همت نمیکردم و پس انداز یواشکی نداشتم حتی یه ماشینی هم که داریمو نمیگرفت تا این حد...

میگه ماشین چیه همه جا دربست و ...

من خیلی بهش از اول زندگی اعتماد کردم خیلی زیاد...

بعدها فهمیدم آب در هاون کوبیدنه....

چون اگه واسه من خرج نمیکرد میرفت و با دوستاش خرج میکرد و...

کل طلام و فروختم و از اول زندگیم وام گرفتم رهن کردیم و البته با اجاره...

و کل ارثشو هم که تقریبا سی میلیون بود گرفت و .... یه چیز حول و هوش شصت هفتاد تومنو خیلی راحت تو کار ازاد گذاشت و دو سه ماهه پودر کرد...

هر جور کردم درست شه بدتر شد خلاصه...

تا اینکه رفت سر یه شغل اداری و میگه دو تومن حقوقمه و من میدونم بیشتره ....

این حقوقش گفتم واسه من و حقوق دومش که بستگی به روزش داره اون واسه خودش...

دیشب ازش خواستم گوجه و خیار بخره رفته خربزه و بستنی و موز اضافه خریده....یعنی تو خونشه خرید اضافه... الان خوب شده اینه قبلا که وااااای...میرفت جعبه ای میخرید از میوه فروشی و نصفشو باید میریختم دور..

اینجور ادمها باید تو سختی باشن وگرنه پولشونو خیلی راحت هدر میدن خیلی راحت...

شما براورد کنین که چقدر متونین و قرعه اسم بنویسین  این عالیه... واسه پولشم نقشه بکشید...

سلام دوستان

خرج امروز من هزار تومن نان

تازه مهمون هم دارم هم نهار هم شام

اما سعی کردم با لوازم توی خونه راشون بندازم، قراره از شغل دوم همسرم برای عید فطر 300 هزار بهش بن خرید بدن که عالیه همه خریدامو میذارم اون موقع

اصلا دارم جلو میفتم با این شغل جدیدش

همیشه خودم مهم ترم   
2706