2733
2739
عنوان

یه تاپیک برای یادگرفتن مدیریت ریزهزینه های زندگی وراه های پس انداز.

| مشاهده متن کامل بحث + 967606 بازدید | 14438 پست
بچه هالطفاتوپست هادردودل نکنید خرج امروز من ۴۰/۰۰۰۰قاب موبایل  ۳۰/۰۰۰شامپودخترم  ۱۲/ ...

سلام ببخشید سفید برفی جون یه سوال خارج از تاپیک؟

چه شامپویی واسه دخترت میخری که سی تومن پولشه؟خوبه این شامپو؟,اخه من واسه دخترم فیروز میخرم احساس میکنم به درد نمیخوره،خاستم ببینم اگه این شامپو فایده خاصی داره بگی منم از اون بخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برات درخواست دوستی میدم برای جوابش  قبول کن مرسی

سفید برفی عزیزم ممنون که این گروه رو سروپا نگه میدارید،به نظر من اگر مثلا جواب این دوستمون رو اینجا بدید خوبه شاید به درد یک نفر دیگه هم بخوره بعلاوه اینکه خیلی موضوع خارج بحث نیست،چون هم قیمتش مهمه هم کاراییش ویک تجربه هست تا ببینیم کجا هزینه کنیم

بازهم ممنونم از رحمانه،شاد وسلامت باشید

2731

دیروز رفتم یه مشاور املاک از قیمت اجاره پرسیدم خیلی گرونه پول پیشمون کمه کرایه زیاد هم واقعا برامون سخته امسال صد کرایه بود خوب بود ،

اونایی که مستاجرید طرفای شما هم افزایش قیمت داشته؟

همیشه خودم مهم ترم   

خدا رو شکر ما تو ماه رمضون خرجمون کم شده...در واقع از روزی که خونه رو قولنامه کردیم خرجمون کم شده

خرج پریروز؛ 

۱۵.۰۰۰ اقلام سوپری

۵.۰۰۰ تپ سی

دیروز؛ 

۵.۳۰۰ سیب زمینی و خیارشور و نوشابه

💱💱💱💱ازاینا فراووون براتون ارزومندم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

سلام من تازه امروز تاپیک رو دیدم 

به نام خدا درامد ماهیانه شوهرم1200هست

که دقیقا یک تومن اجاره و قسط هامون میشه 

می مونه دویست تومن دیگش که معمولا هفته اخر هرماه اه در بساط نداریم چه برسه به پس انداز

2740

خرج ماه قبل من 

من خرج رو رو 650گذاشته بودم 

خوردوذخوراکمون 700شد.که اشکال نداشت 

ولی خرید اف دیدم و خرید کردم که خودم و سرزنش کردم .

در کل 250پس انداز،کردم .کمه و خوبه.باید 350وس انداز میکردم ولی سعی میکنم این ماه حبران کنم .   

لطفا لایک نکنید.
خرج ماه قبل من  من خرج رو رو 650گذاشته بودم  خوردوذخوراکمون 700شد.که اشکال نداشت  ...

عالیه افرین 

منم امروز میرم شام بیرون تواین دوماوخورده ای فقط یکباررفتم 

امشبم به خاطرمناسبته 

عالی جلورفتم عالی 

دیشب رفتیم بیرون قبل رفتن خودموشوهرم عصرونه خوردیم 

که بیرون چیزی نخوریم 

شام گفت بیرون بخوریم گفتم نه اومدیم خونه املت درس کردم

سلام ببخشید سفید برفی جون یه سوال خارج از تاپیک؟ چه شامپویی واسه دخترت میخری که سی تومن پولشه؟خوبه ...

عزیزم اوریاژ ماستلا کلورانت  کیو وی اینا شامپوهای خوب برای موهای بچه ها هستند ک رنج قیمتشون بین ۳۰ تا۵۰ هست من همشو استفاده کردم.اگه موی دخترت خشکه شامپوی اورال نارنجی بگیر ک خودتم میتونی استفاده کنی ۱۷ تومنه خیلی هم خوبه.بااجازه سفید برفی ببخشید ک جواب دادم

2706