2737
2734
سلام عزیزم خوبی؟من شنیدم بیشتر برای فیبروم و کیست خوبه،شما بچه دارین؟

نه ندارم یکساله تو اقدامم ولی بی نتیجه بوده ی فیبروم ساب سروزال دارم گفتم شاید باپیاز درمانی بارداررشدم 

نه ندارم یکساله تو اقدامم ولی بی نتیجه بوده ی فیبروم ساب سروزال دارم گفتم شاید باپیاز درمانی باردارر ...

ان شاالله میشی اره انجام بده البته اگه سابقه پرولاکتین نداری،خیلی عالیه بزن تو گوگل پیاز درمانی دستور کاملشو میاره همراه با انجیرو هویجم بخوری که دیگه بهتر،منم تنبلی شدید دارم دوباره میخوام انجام بدم ان شاالله همه منتظرا و من و شما جواب بگیریم

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم تنبلی تخمدان دارم ارثی هستش چاقی شکمی واضافه وزن دارم یکسالو ۶ ماه هس ازدواج کردم از عید ۱۴۰۱ اقدامم تاالان که شهریور۱۴۰۲ آزمایش شوهرم مشکل نداره پریودام همیشه نامنظمه به زور قرص آمپول پری میشم از ماه پیش مرداد پیاز درمانیو شروع کردم کنارش دکترمم عوض کردم چکاپ سالم پاپ اسمیر سالم ولی نمیدونم چرا نمیشه ۳ ماه پیش بارداری شیمیایی داشتم مه پیش ۵ روز روزی ۲تالترزول خوردم کنارشم تا ۱۳سیکل اب پیاز ۱۳سیکل رفتم دکتر گفت فولی ۲۵ داری یه فولی هم کیست شده ضخامت ۹ (قبلا فولیهام ریزبود ضخامت آندومترم ۴یا۵ بود)دکترگفت عالیه hcgزد گفت تخمک گذاری درد خواهی داشت ولی من نه درد داشتم نه ترشح اصلا نمیدونم ترشح تخمک گذاری چطوری هس ! فک می کنم اصلا تخمکم آزادنشده!دقیقا به موقع پریود شدم ماه هایه قبل کیت میزدم مثبت میشد الان پریودم میخوام باز پیاز درمانیوبه امیدخداشروع کنم میشه دوره دوم این ماه تصمیم دارم روزی ۱عدد لترزول بخورم واب پیازو تا ۱۵ سیکل ادامه بدم ببینم خدا چی میخوادکنار پیاز درمانی بادکش گرم تخمدان هارو هم انجام میدم برایه همتون دعامیکنم بخصوص کاربر ماما۱۲۳انشاا...خدا دل هممونوشادکنه ❤❤منم شهرقربتم خیلی خیلی تنهام دلم بچه سالم وصالح میخواد

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙
2731
سلام منم تنبلی تخمدان دارم ارثی هستش چاقی شکمی واضافه وزن دارم یکسالو ۶ ماه هس ازدواج کردم از عید ۱۴ ...

سلام عزیزدلم خوبی؟خدااین تنبلی تخمدانو ببره که نیاره…..واقعا چیز خیلی مزخرفیه!!!!!نگران نباش عزیزم ان شاالله همه مون باردارمیشیم هرچند خودمم خیلی غصه میخورم خیلی یه وقتایی ناامید میشم از طعنه های اطرافیان و خیلی چیزای دیگه ولی بازم چشم امیدم به خداست و میگم مطمئنم که برام معجزه میکنی و میشه که بشه،از دعای خیرت خیلی خیلی ممنونم ان شاالله دعای خیرت به خودت برگرده و بارداربشی زود زود و ان شاالله همه ی منتظرای عزیزم،(خدایا هیچ کسوبا بچه امتحان نکن که سخت ترین امتحانه،آمین)❤️❤️❤️❤️❤️

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
سلام منم تنبلی تخمدان دارم ارثی هستش چاقی شکمی واضافه وزن دارم یکسالو ۶ ماه هس ازدواج کردم از عید ۱۴ ...

راستی حتماحتما پیاز درمانی رو ادامه بده ولی پرولاکتینتم درکنارش کنترل کن عزیزم،من اینماه شروع کرده بودم ولی بااصرار مادرشوهرم رفتم داروگیاهی (طب سنتی)یه سری دارو داده که مصرفشون کردم ببینم جواب میگیرم اگه جواب گرفتم حتما میامو اینجا خبرمیدمو داروهارو میگم چیا بودن،

سلام خانما منم اولین دوره هست که پیاز درمانی رو شروع کردم از روز ۵ سیکلم امروز که ۱۴ سیکلم هست به لک بینی افتادم باید قطع کنم؟ این یعنی به بدن من نساخته؟ من دوره هام ۲۸ روزه و دقیق هست و نازایی بدون علت دارم

2740
سلام قربونت برم سال نو مبارک باشه انشالله ک امسال حتمن ب زودی مامان ی نینی سالم بشی الهی بمیرم همش ...

سلام سیمین جانم خوبی عزیزم؟سلامتی؟چه خبرا دل من چکارامیکنی و باردارنشدی؟کسی ازخواهرا باردارنشدن؟

سلام سیمین جانم خوبی عزیزم؟سلامتی؟چه خبرا دل من چکارامیکنی و باردارنشدی؟کسی ازخواهرا باردارنشدن؟

سلام گلم ن فعلا نشدم سومین پریودم بعد سقط تازه تموم شده و جلوگیریم کلا نداریم زهره هم ن فعلا

توچخبر چندهفته ای 

خوبی نینی خوبه خداروشکر 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
سلام خانما منم اولین دوره هست که پیاز درمانی رو شروع کردم از روز ۵ سیکلم امروز که ۱۴ سیکلم هست به لک ...

عزیزم چندوقت پیش توی گروه بارداری با میکرواینجکشن گفتی که خداروشکر پیاز درمانی نتیجه داده برات.

دیروز یادت افتادم  سرچ کردم رسیدم به این تاپیک تقریبا تمام صفحاتو خوندم تا دیدم کامنت گذاشتی 

منم دقیقا مشکل شما رو دارم ۳بار انتقال دادم‌نگرفته. آزمایشات همسرم خوبه خودم پریود منظم دارم ذخیره تخمدان و فولیکول خوب ولی نمی گیره که نمی گیره😭

شما ازین روش استفاده کردی آیا همسرت هم کار خاصی کرد؟ الان بارداریت چطور پیش میره؟ کاش یه کم از خودت و کارایی که کردی بگی عزیزم.من داشتم دق می کردم یه امیدتازه ایی  اومد تو دلم الان روز دوم پریودمه بعد از انتقال منفی دیگه ام جنین ندارم. میخوام منم شروع کنم به امیدخدا. 

عزیزم چندوقت پیش توی گروه بارداری با میکرواینجکشن گفتی که خداروشکر پیاز درمانی نتیجه داده برات. دیر ...

سلام عزیزم بله شکر خدا با اولین دوره مصرف باردار شدم و الان ۱۴ هفته هستم همسرم کار خاصی نکرد هم پیاز درمانی کردم هم حلوای میتی رو پختم و هر از گاهی به زور کمی خوردم داخل نافم شبها با پنبه روغن سیاه دانه گذاشتم و سردیجات رو حتی الامکان کم کردم دوسین صبح ناشتا و شبها قبل خواب خوردم و خدا خواست و باردار شدم. من تو گروه آی وی اف هم پیام گذاشتم و گقتم تا همه این روش رو امتحان کنن امیدوارم بهتون نتیجه بدم.

عزیزم چندوقت پیش توی گروه بارداری با میکرواینجکشن گفتی که خداروشکر پیاز درمانی نتیجه داده برات. دیر ...

امیدوارم براتون نتیجه بده من تو تقریبا هر شب گروه آی وی اف رو چک می کنم چون قبلا مدام به خاطر مشکلم  می خوندم الانم طبق عادت هر شب سر میزنم ولی خیلی پیام نمی دم تو جریان جواب آزمایش شما هم بودم و براتون ناراحت شدم چند ساله زمان آزمایش خانمها رو پیگیر هستم و با مثبت شدنشون خوشحال و با منفی شدنشون غمگین میشم.

سلام عزیزم بله شکر خدا با اولین دوره مصرف باردار شدم و الان ۱۴ هفته هستم همسرم کار خاصی نکرد هم پیاز ...

خداروشکر عزیزم🙏

یه جون دوباره گرفتم واقعا مسیر سختیه ای وی اف 

وقتی منفی میشه آدم دلش میخواد بمیره.

ان شاالله تا اخر به خوبی طی بشه و به سلامت بغلش بگیری. خیلی لطف کردی توضیح دادی منم به امیدخدا انجام میدم ایشالا نتیجه بگیرم. 

2706