2733
2734
گلی جون من همون ماهی که شروع کردم یعنی مهر این کار را کردم و 12 آبان متوجه شدم باردارم.البته دوستم ...

منم از امروز شروع کردم دعا کن باردار بسم 

خانما دعا کنید من باردار بشم و همسرم با من خوش اخلاق بشه آمین ان شا الله همتون به مراد دلتون برسید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما من تا صفحه ی ۵۰ خوندم فعلا که مثل مورد خودم ندیدم.

اگر کسی تنبلی تخمدان به این مدل که در ماه دوبار پریود میشم اگر قرص جلوگیری نخورم.رو داشته و پیاز درمانی کرده ممنون میشم بگه.

2742
سلام خانوما من تا صفحه ی ۵۰ خوندم فعلا که مثل مورد خودم ندیدم. اگر کسی تنبلی تخمدان به این مدل که د ...

سلام گلی من پیاز درمانی رو شروعکردم انشاالله ک نتیجه بده من نو اینستا هم دیدم که چند تا پزشک این روش درمان رو گذاشتن

2738
سلام پیاز درمانی رو انجام دادین؟در حین انجامش ترشح هم داشتین؟

بله ترشح داشتم سفید 

خانما دعا کنید من باردار بشم و همسرم با من خوش اخلاق بشه آمین ان شا الله همتون به مراد دلتون برسید 
ممنونم از پاسختون شما تنبلی تخمدان داشتین؟پیاز درمانی جواب داد بهتون برای تخمک بالغ؟

هنوز دارم میخورم 

من 3 سال بود تنبلی تخمدان داشتم و با کمک امپول پریود می شدم قرار بود 1 آبان برو ای یو ای .به پیشنها ...

ببخشید این سوال رو میپرسم 

میگن واسه سرد بودن رابطه هم موثره 

درسته

بابای مهربونم تا ابد دوست دارم 😔😔 هیچ وقت فراموشت نمیکنم 🖤🖤🖤
سلام پیاز درمانی برای کسی که فیبروم داره مشکلی ندارد بخوره؟؟

سلام عزیزم خوبی؟من شنیدم بیشتر برای فیبروم و کیست خوبه،شما بچه دارین؟

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
2706