2733
2734
عنوان

باشگاه کالری شماری کاهش وزن

199 بازدید | 23 پست

سلام بچها من باشگاه میرم مربی هم بهم برنامه ورزشی داده

کنارشم کالری شماری میکنم همه چی میخورم قندو حذف نکردم 

ب نظرتون بدنم لاغر میشه فرم میگیره؟

خواهش میکنم وقتی میای توی تاپیکم اگه موضوع رو دوست نداشتی بی تفاوت رد شو بهم توهین نکن دلم میشکنه اینقدری دلم پاکه ک آهم دامن هر کسیو میگیره ❤️‍🩹_______کاربر قدیمیم اکانت جدید زدم💙🥲___دلم شکسته از کسی ک انتظار نداشتم وقتی با کسی بحثم میشه یه جوری رفتار میکنن که فکنم روانی شدم یا همه تقصیرات گردن منه وقتی ب خودم میام میبینم راستی راستی داره باورم میشه ک روانیم اینارو مینویسم با چشم اشکی خواهشا باهام مهربون باش❤️‍🩹🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اضافه وزن هم داری؟ شکم و پهلو چطور؟

قدم ۱۶۳ وزنم ۶۶ شکم پهلو زیاد ندارم 

دوست دارم وزنم برسه ب ۵۰

خواهش میکنم وقتی میای توی تاپیکم اگه موضوع رو دوست نداشتی بی تفاوت رد شو بهم توهین نکن دلم میشکنه اینقدری دلم پاکه ک آهم دامن هر کسیو میگیره ❤️‍🩹_______کاربر قدیمیم اکانت جدید زدم💙🥲___دلم شکسته از کسی ک انتظار نداشتم وقتی با کسی بحثم میشه یه جوری رفتار میکنن که فکنم روانی شدم یا همه تقصیرات گردن منه وقتی ب خودم میام میبینم راستی راستی داره باورم میشه ک روانیم اینارو مینویسم با چشم اشکی خواهشا باهام مهربون باش❤️‍🩹🖤
2731
اول از ناحیه صورت بازوها و پاها لاغر میشید بعد نوبت به شکم میرسه

با رژیم کالری شماری میشه چون همه چی میخورم ولی ب اندازه 

قدم ۱۶۳ وزنم ۶۶ شکم پهلو زیاد ندارم  دوست دارم وزنم برسه ب ۵۰

منم هم قد شمام ، ده روز پیش ۷۱ بودم الان ۶۹، روآوردم به فستینگ، فعلا باشگاه نمی رم اما از هفته آینده می رم ایروبیک،برا چربی سوزی فقط هوازی خوبه

منم هم قد شمام ، ده روز پیش ۷۱ بودم الان ۶۹، روآوردم به فستینگ، فعلا باشگاه نمی رم اما از هفته آینده ...

منم ۷۰ بودم اومدم ۶۶

منم ۷۰ بودم اومدم ۶۶

با باشگاه یا رژیم، من بچه شیر می دادم یهو وزنم زیاد شد ، قبلاً چند سال بدنسازی کار کردم به محض رها کردن اندامک نابود شد، دیگه گذاشتم کنار، قبل بارداری با ایروبیک ۸ کیلو کم کردم، الان هم دوباره می خوام برم ایروبیک

قدم ۱۶۳ وزنم ۶۶ شکم پهلو زیاد ندارم  دوست دارم وزنم برسه ب ۵۰

https://eitaa.com/joinchat/585040675C3a7e8f807f

بیا کنار هم کم میکنیم، تو ایتاست. تو پیام های ذخیره شده خودت کپی کن و بزن روش میای تو گروه

سلام

برای کم کردن وزن میتونید از برنامه های کالری شمار هم کمک بگیرین... 

چالش چهل روزه ی اپ کلم پیچ به صورت رایگان در بازار و مایکت در دسترس هست... 🌹

نرم افزار کلم پیچ بر اساس فرمول علمی 'میفلین جوئر' و همچنین میزان فعالیت روزانه شما، کالری مورد نیاز بدن برای وزن فعلیتون رو محاسبه میکنه و بر اساس نوع رژیمی که انتخاب کردین کالری مورد نیاز را کاهش یا افزایش میده که در نهایت باعث کاهش یا افزایش وزنتون میشه👌
2706