2752
2734
سلام قربونت جیگرم

سلام زهره جان خوبی سلامتی چه خبر؟بیا ازخودت خبر بده خواهر

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توچخبزعزیزم منم خوبم شکرخدا  زیاد سایتها نمیام  استرس میگیرم ببخشید عزیزای دلم

ممنونم عزیزدلم منم خوبم شکر خدا،خداروشکر که خوبی،منم مثل تو شدم دیگه زیاد نمیام سایت عزیزم هرکجا هستین و خپاهین بود با سیمین عزیزم درپناه خدا و خوشحال باشین

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
خدانکنه خواهرقشنگم قسمت نبوده حتما،دکترمو عوض کردم تاخدا چی بخوا ببینیم چی پیش میاد،شما درچه حالی؟چی ...

من والا هرماه ی روزی پریود میشم

اون ماه روز 27م شدم الان روز 29هستمو دردای پریودیو دارم ببینم کی تشریف میاره

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
2731
من والا هرماه ی روزی پریود میشم اون ماه روز 27م شدم الان روز 29هستمو دردای پریودیو دارم ببینم کی تش ...

ان شاالله که اینماه نشی و حامله باشی عزیزدلم،خدایا این ماه رمضون همه رو به ارزوهاشون برسون و دامن همه ی منتظرارو سبز کن آمین

سلام دوستان من تازه اومدم به این تاپیک☺️

من روز ۷پری هستم و ۲روزه پیاز درمانی انجام میدم ،البته نمیتونم خیلی دقیق انجام بدم چون ماه رمضونه، ولی خب دست و پا شکسته میخورم😅

یه سوال من امروز که دو روزه جوشونده پیاز میخورم زیر دلم بعضی وقتا تیر می‌کشه و درد می‌کنه ،اونایی که پیاز درمانی کردن هم اینطوری میشدن؟؟؟برام سواله

سلام دوستان من تازه اومدم به این تاپیک☺️ من روز ۷پری هستم و ۲روزه پیاز درمانی انجام میدم ،البته نمی ...

اره عزیزم خیلی نشونه خوبیه تخمدانا فعال میشن وقتی درد میگیری

انشالله ک بحق همین ماه رمضون بزودی بیای بگی نتیجه گرفتی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صباجون من گفتم پیاز را با پوست می شوری بعد به 4 قسمت تقسیم می کنی و می جوشونی من اصلا از گلش حرفی نز ...

سلام عزیزم میدونم خیلی وقته از تاپیکت گذشته من میخوام باردار بشم و تازه کورتاژ شدم ولی پریودیام نامنظمه گاهی یکسال.بنظرت پیاز درمانی برای من جواب میده؟و روش صحیح مصرفش رو اگر یادته ممنون میشم بگی

شلام یلدا جون.پریودهام خیلی نامرتب بود مثلا 1 یا 2ماه عقب می افتاد و تخمک گذاری اصلا نداشتم اما با پ ...

شکر خدا گلم ببخشید میدونم خیلی وقته گذشته میخواستم روش دقیق استفاده رو بهم بگین و اینکه میشه همون آب پیاز رو نگه داشت و دوباره استفاده کنم ؟

ان شاالله که اینماه نشی و حامله باشی عزیزدلم،خدایا این ماه رمضون همه رو به ارزوهاشون برسون و دامن هم ...

چخبر نازی جون خوبی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان کسایی که پیازدرمانی انجام دادن به چه صورت بوده، از روز اول شروع کردین تا ۱۵ روز بعد از یه هفته دوبار ۱۵ روز خوردین؟ لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ثواب داره، من سه چهار ماهه که حجم پریود کم شده در حد لخته فقط روز اول خونریزی، ممنون میشم راهنمایی کنید انشاءالله همه حاجت روا باشین🌱🌿🌹

سلام دوستان کسایی که پیازدرمانی انجام دادن به چه صورت بوده، از روز اول شروع کردین تا ۱۵ روز بعد از ی ...

سلام عزیزم ولی یکماه.وکامل بخور از پنج پریت تااخرش یا میشی یاانشالا ک بارداری ....بعدم‌رحمت گرمه زیادی گرمه ک لخته دفع میکنی عزیزم حتما حتمااا از طب سنتی کم بگیر اگنوگل هم قرص خوبی کنار پیازدرمانیت حتمااز پنج پریت تااخرش بخور مث پیازت انشالا نتیجشومیای و‌میگی سریعا 💪😌

2706