2737
2734

سلام دوستان

من به تازگی با طب هومیوپاتی اشنا شدم واسه کیست تخمدانم دو روز پیش مطب یکی از متخصص های هومیوپاتی رفتم  یه سری قطره و قرص به من داد چون من چند روز دیگه پریود میشم یادم رفت از دکتر بپرسم که داروهای هومیوپاتی و تو دوران قاعدگی استفاده کنم یا نه ؟این چند روزم به خاطر تعطیلات ایشون مطبشون نبودن 

میشه اگه کسی تجربه ای داره به من کمک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم با همین روش خوب شدم من کورک داشتم تو بدنم که یه بار عملش کردم درش اوردن ولی خوب تخلیه نشده بود دوباره رشد کرد و دددناک شد الان با این روش هیچ اثری ازش نیست تقریبا تو یه ماه یه ماه و نیم نتیجه گرفتم 

2731

سلام ارنيكاي مامان ميشه ادرس و شماره مطب دكتر تهراني بدين ايا واقعا از درمانش راضي هستي من يك مدته دلهر و لرزش گردن دارم خيلي عذاب ميكشم دارم ديوونه ميشم توروخدا كمكم كن هر كي ادرسي از دكتر تهراني داره يا تجربه اي از درمان با ايشان داشته لطفا بگه 🥺🥺🥺🥺

اميدوارم

دکترتون  واسه ناباروری مردان هم کاری میکنه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
جالبه وقتي ميري هاميو پتي بايد از ويژگيهاي رفتاري بگي دوستم يادمهزاون وقتا ميگفت دكتر ازش پرسيده بود ...

خانومی منم هموروییددارم اصفهانم تروخدایه ادرس ازین دکتربهم بده الهی خیرببینی خیلی توعذابم

2740