2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر پریسا اصانلو بسیار دکتر حاذقی هستند در اين طب من پیش ايشون میرم مطبش، تهران خیابان مفتح هستش&nb ...

عزیزم از دکتر اصانلو راضی هستی؟اخلاقش چجوریه؟

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
دکتر پریسا اصانلو بسیار دکتر حاذقی هستند در اين طب من پیش ايشون میرم مطبش، تهران خیابان مفتح هستش&nb ...

سلام عزیزم میتونم بپرسم برای چ مشکلی پیش ایشون رفتین چقد طول کشید جواب گرفتین؟

2728
سلام دوست گلم من هومیوپاتی میرم الان شش ماهه پیش دکتر تهرانی ک دوستمون گفتن فعلا ک همه چی عالیه

با اینکه دو سال گذشته  آیا هنوز راضی هستید و نظرتون در مورد این درمان مثبته ؟

لاحول ولا قوه الا بالله

واقعا از این دکتر راضی بودین ؟مشکلتون چی بود و ایا هزینه زیادی داره داروهاش 

لاحول ولا قوه الا بالله
سلام دوستان من به تازگی با طب هومیوپاتی اشنا شدم واسه کیست تخمدانم دو روز پیش مطب یکی از متخصص های ...

شما از درمان به روش هومیوپاتی راضی بودین ؟ممکنه اسم دکترتون رو بگید

لاحول ولا قوه الا بالله
با اینکه دو سال گذشته  آیا هنوز راضی هستید و نظرتون در مورد این درمان مثبته ؟

من بعد اون پستم دوماه  بعد داروهامو قطع کردم از اون موقع به بعد عالیییییی هیچ علایمی ندارم خداروشکر هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم 

2740
من بعد اون پستم دوماه  بعد داروهامو قطع کردم از اون موقع به بعد عالیییییی هیچ علایمی ندارم خدار ...

چقدر عاالی .خدارو شکر که خوب شدین ...ممنون که جواب دادی ...من فیبروم دارم بنظرتون برم پیش این دکتر ؟راستی ادرس و تلفن دکترتون رو لطف کنید 

لاحول ولا قوه الا بالله
عزیزم سرچ کن دکتر سید علی حسینی تهرانی آدرس و تلفن میاد 

سلام. دکتر پسر من دکتر فاطمی مهر هستن. خیلی تعریفشو شنیدم. کلا دواستان مختلفیم. من مرکزی . ایشون سمنان. ارسال دارو دارن. و مشاور انلاین. هم دارن. هر سوال یا مشکلی پیش بیاد جواب میدن. 

فقط اینکه نمیدونم چرا راجع به خصوصیات اخلاقی زیاد نمیپرسن. 

پسرم دوساله س. تحت درمانه. بخاطر تبهای مکرر. 

الان ماه دوم. 

فقط اشتهاشو پرسیدن و اینکه حودم گفتم لجبازی داره. 

داروهایی ک تجویز میکنن اثر میکنه؟ چون زیاد از خصوصیاتش نپرسیدن

واقعا از این دکتر راضی بودین ؟مشکلتون چی بود و ایا هزینه زیادی داره داروهاش 

بله خیلی ،من یائسه شدم در سن سی سالگی ،ایشون کمک کرد دوباره پریود شدم ،هزینه ویزیت و دارو حدود صد هزار تومان شد