2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چند ماه طول کشید درمان شد داروهاش عوارض نداشت؟

پسر من ماه سوم داروهاش اثر گداشت و خوب شد . ولی همچنان مصرف میکرد. عوارض نه. خداروشکر هیچی  

ولی بعد یکسال دوباره بیماریش برگشت. نمیدونم شاید دز دارو رو کم کرده بوده یا اینکه ما دیگه مثل قبل پرهیزاتشو رعایت نمیکردیم 

2731

من ۱ سال ازش برای تشنج دخترم دارو گرفتم هیچ فرقی نکرد ، میگن چون گیاهی هست زمان میبره تا درمان رو کامل کنه حداقل دوسال ، و اینکه بدن رو وادار میکنه خودش مشکل رو ازبین ببره و بیماری رو خوب کنه ..نمیدونم واقعا کسی نتیجه گرفته یانه اما منکه نگرفتم بعداز یکسال هم دیگه دارونگرفتم

من آن سبزم که دل بر پیچک دست خدا بسته🌿🌱
عزیزم از کدوم دکتر دارو گرفتی؟ حضوری رفتی یا غیر حضوری/؟

از دکتر فاطمی مهر تو سمنان ، نه من حضوری نرفتم از طریق یه اشنا با منشیشون در ارتباط بودم چون من اراکم اونا سمنان ،هرماه با تلفن شرح حال میگرفت و ویزیت میکرد .. بودن افرادی ک گفتن نتیجه گرفتیم ولی من نگرفتم 

من آن سبزم که دل بر پیچک دست خدا بسته🌿🌱
2740
دكتر حسين نور بها.مطبش پاسدارانه.منم خودم موافق اين نوع وزن كم كردن نيستم به هيچ وجه اما همسرم خيلي ...

سلام آیا همسرتون وزن کم کردنشون ادامه‌دار بود و بعدش چی شد

خدایا متشکرم بابت تمام نعمتهایت مخصوصا 2 تا دختر خوشگل یگانه و ریحانه