2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین ماشین پراید .شوهرم نمیزاشت تنها بشینم میگفت تایه سال من بایدکنارت باشم.ی روز جمعه رفت کوه سویچم قایم کرد  همون ک رفت من انقد گشتم تا بالای کمد پیداش کردم بعد ۲۰تومن پول برداشتم ۱۲سال پیش ۲۰تومن درحد ۲۰۰الان بودک اگر تو راه ب کسی زدم خسارت بدم😅😅بعدهم راه افتادم خونه مامانم ساعت ۸صبح جمعه جلوی  خونشون بوووووق بووووق انگار خیلی هنر کرده بودم همشونو زا براه کردم از ذوقم😜.دیگه بعدش شوهرم بهم اطمینان کرد 

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
2731
اولین ماشین پراید .شوهرم نمیزاشت تنها بشینم میگفت تایه سال من بایدکنارت باشم.ی روز جمعه رفت کوه سویچ ...

من ماهی ام اما به سرم شور نهنگ است  این برکه بیحوصله اندازه من نیست....
آخی چ با مزه ماما مانی  پول خسارتم برداشتی ههه

😅😅اره تا بیست تومن خسارت پیش بینی کرده بودم 😂البته تو این ۱۲سال همیشه هم‌پشت فرمون نشستم توجاده و شهرو ...خدارو شکر تصادف نکردم گوش شیطون کر

من اول پشت پراید تا همین امسال بابام نمیذاشت پشت ماشین خودش بشینم ولی ب نظر من هیچ ربطی نداره از همون اول 206 بخر ک عادت کنی..پراید هم بخاطر اینکه اگه اتفاقی افتاده هزینه ای نداره میگن اول پشتش بشینی 

برا حل مشکلم میشه یه صلوات برام بفرستید🙏

راننده های گل و گلاب 

من چجوری اعتماد بنفسمو زیاد کنم 

همسرم کنارم نباشه حس میکنم نمیتونم 😯😯😯😯

۸سال پیش گواهینامه گرفدم ولی رانندگی نکردم ماه پیش دو جلسه با مربی رفتم گف هیچ مشکلی نداری فقط باید اعتماد ب نفستو بیشتر کنی 

ولی هنو بعد ی ماه تنها جایی نرفدم

راننده های گل و گلاب  من چجوری اعتماد بنفسمو زیاد کنم  همسرم کنارم نباشه حس میکنم نمیتون ...

تا زمانی ک نتونی تنهایی بری  نمیتونی راننده خوبی بشی..تنهایی تو ساعت خلوت برو ک کم کم اعتماد ب نفس تو زیاد کنی برا تنهایی رفتن 

برا حل مشکلم میشه یه صلوات برام بفرستید🙏
راننده های گل و گلاب  من چجوری اعتماد بنفسمو زیاد کنم  همسرم کنارم نباشه حس میکنم نمیتون ...

اولا ی مسیر خیلی کوتاه ک جای پارک ایناهم نخواد برو و برگرد مثلا کوچه بالایی و برگرد تنها .کم کم مسیرای دورتر .اگر همسرت کنارته رانندگی میکنی رانتدگیت حرف نداره😅😅چون وقتی اقایون کنار ادم هستن با تذکراشون نصف بیشتر کارایی روپایین میارن.فقط هم مراقب عابر باش ماشین ب ماشین مهم نیست 

من چه قبل و چه بعدش هر ماشینی که بگی رو نشستم پشتش.  اگه رانندگیت خوبه نترس.  انقد که شوهرم ماشینو میزنه من تا الان یه بارم نزدم.  همین پریشب برد کوبوندمون تو بلوار لاستیک نوی ماشینش, ترکید. بعدم میگه خوب شد ترکید خوشم از مارکش نمیومد. 😅😅😅😅😅از بس تند میره این بشر توجیه دیگه ای نداره

❤❤❤حال خوبیه که دارمت ❤❤❤