2733
2734
عنوان

چطوری به دکترم بگم؟

584 بازدید | 26 پست

بچه ها دکترم فقط بیمارستان خصوصی زایمان انجام میده. وقتی موقعش بشه چطوری بهش بگم که من میخوام برم زایشگاه دولتی و خصوصی نمیام؟ روم نمیشه   
مخصوصا از دیروز که بیمه سلامت اینطور شده و دکترم نگران بود میگفت 90 درصد مریضام بیمه سلامتن الان دیگه میرن بیمارستان دولتی و اونجا هم ممکنه ظرفیت نداشته باشه.
راست هم میگه البته. بعضی وقتا زایشگاهِ اینجا ظرفیتش پر میشه همینطوری. دیگه الان که بیمه هم اینطور شده وضعش بدتر میشه.

چطوری بهش بگم که من فقط واسه مراقبت های حین بارداری رفتم پیشش و واسه زایمان نمیخوامش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیخواد بهش اطلاع بدی. دنبالت که نمیاد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2740

هفته های آخرت   دیگه نرو  پیشش    برو یه دکتر دیگه   که  بیمارستان  دولتیه.   یا از خودش  بپرس  بیمارستان دولتی هم  میره    چون اکثر   دکترا     دولتی هم میرن    اگه گفت نه    بگو من خصوصی نمیتونم  بیام    هزینه ش    برام   زیاده.

رو شدن نمیخواد! 

خود من وقتی نزدیک زایمانم بود، دکترم پرسید که کدوم بیمارستان میخوای بری، بیمارستانهایی که خودش هم بود اسم برد، ولی من جای دولتی انتخاب کردم، اونم یه معرفی نامه بهم داد و تمام... 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

دختر عمه من هفته پیش زایمان کرده.به دکترش گفته بود نمی تونه هزینه بیمارستان خصوصی رو بده.دکترم گفته بره بیمارستان خصوصی که خودش سهام داره و دستمزد خود دکترو بهش تخفیف دادن.هزینه سزارین5تومنه با تخفیف شده 2ونیم

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
دختر عمه من هفته پیش زایمان کرده.به دکترش گفته بود نمی تونه هزینه بیمارستان خصوصی رو بده.دکترم گفته ...

چقدر خوش شانس❤️

مشاور خانواده هستم ...سوالي اگر بود در خدمتم ❤️