2737
2739

امروز منم از ناراحتی نمیدونستم کیو بزنم دو سه تا محکم کوبیدم تو سر خودم فک کنم ضربه مغزی شدم رفت😢😢 احتمالن واسه جلب توجه و مجبور کردن شما به خواسته اش اینکارو میکنه۰ جلوشو بگیر سرش اسیب نبینه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چند سالشه؟

رفتار شما باهاش چطوره ؟

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2740

وای که چقدرم بامزه میشن 😂😂😂 . همه بچه ها این دوره رو دارن پسر من دو دستی میزد توی سرش 🤔 ولی اصلا توجه نمیکردم اصلا حتی نگاهشم نمیکردم . کم کم از سرش افتاد . بچه دوستمم اینجوری بود اونا میخندیدن یا اینکه هی میگفتن نکن روز به روز بیشتر شد بعد مامان باباشو یزنه 

پسر منم قبلن میزد تو سر خودش فک میکردم ارثیه ب باباش رفته بعد دیدم طبیعیه عادتش بود 2 ماه بعد ترک کرد الان 11 ماهشه

قهر که میکنید                                 مواظب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می گردند