2733
2739

میدونم در نهایت بچه میره پی زندگیش و زن و شوهر برای هم میمونن..شوهرم مرده خوبیه و دوسش دارم اما واقعا عشق و علاقم به بچه غیرقابل توصیفه بی ادعا دوسش دارم..اما اینجا تو چندتا تاپیک دیدم که برعکس بوده و اکثرا اول همسر و بعد بچشونو دوست دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چون بچه رو میشه زایید شوهرو نمیشه زایید 😁

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

اخه همسرم خیلی مهربونه. 7 سال فقط ما دوتا بودیم تازه چهار ماهه دخترم اومده، نهایتا 20 سال می مونه، بعدشم میره پی زندگیش.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2738

اگه شوهر نبود بچه ام نبود

الان‌من خدارو خیلی دوست دارم چون اون نبود بقیه چیزام‌نبود

قالللللل بنده وکیییلمممم😁😁😁😁تکبیر

یه دونه شوهرشبیه اوزجان دنیز،خرپول که عاشقمه چیه؟؟؟اونم ندارم😔😔😔
من ک نه بچمو دوس دارم نه شوهرمو😑😑😑😑😑

واقعا؟!!!!

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

به نظر کاملن بر عکسه۰ یه تار موی بچه نداشتمو به دنیا نمیدم

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2706