2737
2739

دو روزه اومدم تهران خونه خواهرم اولین باره که چند روز خونه اشون می مونم (خواهرم تازه اومده تهران) تا بحال زیاد رفتار همسرش رو ندیده بود تو این دو روز تفاوتای زیادی ازش دیدم نسبت به همسرم

همسر من برعکس شوهر خواهرمه مثلا

سفره میندازه جمع می کنه

خود جوش کار می کنه نیاز نیست چند بار بهش بگی تا کاری انجام بده 

تمام درس بچه هاش رو با حوصله نشسته کمکشون انجام دادن

حتی تو مشق بچه منم کمک کرد

لباسای بچه هاش رو اتو زد برای فردا که می خوان برن مدرسه

با خواهرم خیلی خیلی خوب برخورد می کنه ( تو این مورد با همسرم مشکلی ندارم) و....

اصلا زمین تا آسمونه با همسرم واقعا غبطه خوردم نمیدونم چرا

من آدمی نیستم که مقایسه کنم ولی اینا چیزایی نیست که راحت از کنارشون گذشت

بچه من پدرش رو ده بار باید صدا بزنه تا بزور جوابش رو بده

ولی این بچه هاش تا می گن بابا زودی جوابشون رو میده

**من عضو قدیمی هستم سال 91 عضو شدم ولی خیلی وقته که نیومدم نی نی سایت کاربریم یادم رفته بود واسه همین دوبار عضو شدم**

واقعا الان هر چی فکر می کنم نمی تونم خوبیهای همسرم رو بشمرم

با اینکه خیلی دوسش دارم

ولی با چیزایی که تو این دو روز دیدم سرد شدم یه دفعه ای

**من عضو قدیمی هستم سال 91 عضو شدم ولی خیلی وقته که نیومدم نی نی سایت کاربریم یادم رفته بود واسه همین دوبار عضو شدم**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرتون هم همراهتونه خونه ی خواهرت؟

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
2728

عزیزم هر مردی یه خصلت خواص خودشو داره اگر بخوایم به این مسئله فکرکنیم باعث زجر و اعصاب خوردیمون میشه

هممون دلمون میخواد شوهرامون یه ویژگیهایی رو راشته باشن اما وقتی ندارن جیکار میتونیم بکنیم 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار! ...  .میشه واسه سالم دنیااومدن پسرم دعاکنید؟ 

به نظرم به خواهرت بگو از نکات منفی شوهرشون هم بهتون بگه بعد شما با نکات منفی شوهرت مقایسه کن اونوقت تصمیم بگیر.

گاهی لازم است کسی به هر دلیلی و به هر قیمتی وارد زندگی آدم شود، او رابسوزاند، بکوباند، خاکستر کند و دوباره از نو بسازد. یک آدم جدید. منی جدید. درست همان کاری که تو با من کردی.
2738
واقعا الان هر چی فکر می کنم نمی تونم خوبیهای همسرم رو بشمرم با اینکه خیلی دوسش دارم ولی با چیزایی ...

همه آدما ویژگیهای منحصر به خودشون رو دارن. مطمئن باش دامادتون یه سری اخلاقای خاص داره که از دیدگاه شما قابل تحمل نیست ولی خواهرتون باهاش کنار میاد

قراره به همه آرزوهام برسم😍😍😍

توهم مثل خواهرتی؟

شرایطی مالیتون مثل همن؟

دغدغه های زندگیتون مثل همن؟

درامداتون یکیه؟

👈گاهی خــــــــــــــــــدا آنقدر صدایت را دوست دارد،که سکوت میکند تا تو‌بارها بگویی خــــــدای مــن...👉
واقعا الان هر چی فکر می کنم نمی تونم خوبیهای همسرم رو بشمرم با اینکه خیلی دوسش دارم ولی با چیزایی ...

شانسیه دیگه  ...ربطی به نحوه برخورد شما و خواهرت نداره .... شوهر خواهرت ذاتا زن و بچه دوسته ....لابد بابای خودش اینجوری بوده و یاد گرفته ....

شوهر عمه منم عین شوهر خواهرت ....

رفتارای شما و خاهرتون هم یکیه؟

بله تقریبا مثل هم هستیم

ربطی به رفتار نداره

ایشون خودجوشه

2706