2733
2734
عنوان

متولداي ٧٣تا ٧٧ ك ني ني ميخوان بياين دورهم باشيم.

| مشاهده متن کامل بحث + 21313 بازدید | 3245 پست
بزن قدش✋😎بخدا ادم ارامشش بیشتره.

منم به هیچکس نگفتم‌‌‌...شانسم آوردیم ک نگفتیم وگرنه تو این یه سال و خورده ای کچلمون میکردن بخدا..الان لاقل دردمون به دل خودمونه

دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏
خداکنه بخاطر مارک بیبی چکم منفی نشون داده باشه... بنظرت فردا برم‌مدیکور بخرم بزارم؟یا تا دوسه روز د ...

صبر کن عزیزم یه هفته بشه بعد برو از بده .ایشالله که مثبت باشه.زیاد بهش فکر نکن.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عروووووس😂😂😂😂😂😂😂

خخخخ😂😂😂😂

بابا هنوز اصلا نميدونن من قراره اقدام كنم برا بارداري يبار بهم گفتن نازا!چ برسه ب اينكه بدونن!

خدايا شكرت براي اميرحسينم❤️به دوستاي نازنينم نيني ناز و سالم بده💋
خداکنه بخاطر مارک بیبی چکم منفی نشون داده باشه... بنظرت فردا برم‌مدیکور بخرم بزارم؟یا تا دوسه روز د ...

انشالله ك مثبت ميشه ي چندروز دگ هم صبر كن

2742
منم به هیچکس نگفتم‌‌‌...شانسم آوردیم ک نگفتیم وگرنه تو این یه سال و خورده ای کچلمون میکردن بخدا..الا ...

اره عزیزم.وگرنه هرماه باید جواب اینو اونو بدی .😘

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
منم به هیچکس نگفتم‌‌‌...شانسم آوردیم ک نگفتیم وگرنه تو این یه سال و خورده ای کچلمون میکردن بخدا..الا ...

اره بابا مخمونو ميخوردن با حرفاشون

صبر کن عزیزم یه هفته بشه بعد برو از بده .ایشالله که مثبت باشه.زیاد بهش فکر نکن.

ایشالله🙏🙏🙏🙏

دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏
2740
منم مامانم میدونه ...آخه من خواهر ندارم همیچیم مامانمه باهاش درد ودل میکنم دکترم که میرفتم با مامانم ...

اره من خواهر دارم ولي ١٥ سالشه ب اون ك نميتونم بگم!هرچند انقد قد و هيكلش ار من درشت تره ك همه فكر ميكنن اون خواهر بزرگست!  

منم بعضي وقتها دكتر رو با مامانم ميرم

خخخخ😂😂😂😂 بابا هنوز اصلا نميدونن من قراره اقدام كنم برا بارداري يبار بهم گفتن نازا!چ برسه ب اينك ...

ووای😠.پس بهتر که نمیدونن.نی نی اومد بهشون نگو .بزار نی نی بدنیابیاد بعددبهشون نشونش بده 😆😆😆😆من اینجور ادم خبیسی هستما.😂😂😂😂😂

منم مامانم میدونه ...آخه من خواهر ندارم همیچیم مامانمه باهاش درد ودل میکنم دکترم که میرفتم با مامانم ...

منم خواهر ندارم.اتفاقا بیشتر با مامان جونیم میرم دکتر ولی بهش نگفتم .هرچی میگه نی نی بیار میگم حالا زوده.😆😆😆

آره مامانا همدردی میکنن آخه از پوست خون خودشونیم ولی مادر شوهرا هرچقدرم خوب باشن بازم مادرشوهرن &nbs ...

درسته حرفت عزیزم.ولی خب وقتی موقع موعد پری بیشور میاد حرص میخوریم وقتی کسی هم حرفی بزنه برامون گرون تموم میشه.😥

ووای😠.پس بهتر که نمیدونن.نی نی اومد بهشون نگو .بزار نی نی بدنیابیاد بعددبهشون نشونش بده 😆😆😆😆من ...

اره بابا از الان تصميم گرفتم انشالله وقتي باردار شدم تا موقعي ك شكمم نيومده بالا و گويا همه چيز نشده بهشون نگم!منم مثل تو خبيسم دوستم  

2706