2733
2734
عنوان

متولداي ٧٣تا ٧٧ ك ني ني ميخوان بياين دورهم باشيم.

| مشاهده متن کامل بحث + 21314 بازدید | 3245 پست
ن عزیزم نگفتیم هروقتم مادرشوهرم میگه شوشو میگه ن الان واسمون زوده ...

آره خوب میکنین عزیزم..

ایشالله ک همین ماه مامان گیشی

دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا همه باهم مامان بشیم خبرشو بهم بدیم وااااااای چ عالی میشه      

خییییلی خوب میشه.کاش بشه

دو سال که منتظر بودم...خسته بودم از همه جا...تا آخرش شبای قدر... رفتم پیش امام رضا..امام مهربونی ها...معجزه کرد آقام برام..شکرت خدا...شکرت آقام...دعاکنیدبازم برام..🙏🌹❤امیدوارم انتظار تمام منتظرا هر چه سریعتر با خوش خبری تموم بشه...خودم انتظار کشیدم میدونم چقد سخته...به تاریخ 23/12/97پسر گلم رو بقل گرفتم. خدای مهربونم قسمت همه ی منتطرا کن این حس قشنگو🙏🙏🙏
2731
ن عزیزم نگفتیم هروقتم مادرشوهرم میگه شوشو میگه ن الان واسمون زوده ...

اره گلم اینجوری استرس ما بیشتر میشه.من به مامان خودمم نگفتم فقط خودمو شوهرم میدونیم.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
ایشالا همه باهم مامان بشیم خبرشو بهم بدیم وااااااای چ عالی میشه      

وو اییی خدا یعنی میشه همگی باهم مامان بشیم😍😍

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
سلام بچها..خوبین؟ من حالم اصلا خوب نیست.. سه روز تاخیر دارم تو پریودیم کلی امیدوار بودم حامله شدم. ...

سلام سوگلي جون .

عزيزدلم نااميد نشو خدا خودش ميدونه كي بهت ني ني بده ك بيشتر خوشحال بشي.ولي بازم ي چندروز دگ صبر كن اگر پري نيومد دوباره تست كن چون از نظر علم پزشكي بايد ١٠ روز از پري بگذره تا ادم تست كنه ولي ما هممون عجله ميكنيم

خدايا شكرت براي اميرحسينم❤️به دوستاي نازنينم نيني ناز و سالم بده💋
سلام سوگلي جون . عزيزدلم نااميد نشو خدا خودش ميدونه كي بهت ني ني بده ك بيشتر خوشحال بشي.ولي بازم ي ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم...خداکنهههههههه

وای ینی میشه منم این ماه مامان بشم؟؟

خیلی زیاد کمردردم..ترشح همیشه ۳روز قبل پری داشتم اینسری اصلا نداشتم تا الان ک.

خیلی امید دارم این ماخ..ایشالله خدا ناامیدم نکنه..

راستی بی بی چکم‌مارک rods  بود.بچها همه میگن مدیکور خوبه.

این مارک بد بوده ینی؟

ایشالله همین ماه میشه گلم.ولی استرس سمه بیخیال باش.یه چیزی هم خواهرانه میگم به خانوادها نگین که اقدا ...

سلام گلم

كاملا باهات موافقم منم ب هيشكي نگفتم  

خدا از دهنت بشنوه عزیزم...خداکنهههههههه وای ینی میشه منم این ماه مامان بشم؟؟ خیلی زیاد کمردردم..تر ...

انشالله مامان ميشي عزيزدلم.

ب خدا توكل كن.

من شنيدم مديكور و روژان خوبن

سلام گلم كاملا باهات موافقم منم ب هيشكي نگفتم    

بزن قدش✋😎بخدا ادم ارامشش بیشتره.

بزن قدش✋😎بخدا ادم ارامشش بیشتره.

✋️ولي من مامانم فهميد!

بنظرم مامان ادم اشكال نداره بفهمه مادرشوهر نبايد اصلا بفهمه😈

✋️ولي من مامانم فهميد! بنظرم مامان ادم اشكال نداره بفهمه مادرشوهر نبايد اصلا بفهمه😈

عروووووس😂😂😂😂😂😂😂

انشالله مامان ميشي عزيزدلم. ب خدا توكل كن. من شنيدم مديكور و روژان خوبن

خداکنه بخاطر مارک بیبی چکم منفی نشون داده باشه...

بنظرت فردا برم‌مدیکور بخرم بزارم؟یا تا دوسه روز دیگ صبر کنم اگ پری نیومد بعد بزارم؟؟