2737
2739
عنوان

نامه ای برای معشوقه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2272 بازدید | 65 پست

[QUOTE=46942239]من هميشه ب شوهرم ميگم كسى ك قبول كنه شوهرش با زنه ديگه اى باشه از روى عشق نيست بلكه از روى اجباره ك ...[/QUOTE]

ولی من تو همین سایت با تاپیک هایی مواجه شدم که خانوم با اینکه میدونست همسرش خیانت میکنه بازم باهاش مونده بود چون دوسش داشت 😢😢

به غم دچار چنانم که غم دچار من است 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این متن دقیقا برای زن داداش زن عموم اتفاق افتاد. با دست خودش تختشون رو برای شوهر و زن دومش اماده کرد ...

چه کار قشنگی 

چقد شجاع من تحسینش میکنم دمش گرم

اندوه بزرگیست زمانی ک نباشی همسر عزیزم ❤️❤️❤️

چرت و پرت ترین چیزایی بود که خوندم. خضعبلاتی بیش نبود. راحت نظرمو گفتم چون استارتر هم خود مخالفه این متنه. 

یعنی که چی...

اصلا انرژیمو بیشتر از این برای این تلف نمیکنم. ضمنا فقط چند خط اولشو خوندم. 

2731
خوب اگر اشباع بود که خیانت نمیکرد به نظرمن که حرفاش مسخره بود 

خب یه وقتا آدم اشباع شده ولی از رو تنوع طلبی یا یه جور بیماری میره سمت خیانت 

ولی وقتی اشباع باشه همون آدم مریض روانی ه بر میگرد 

شایدم من اشتبباه میکنم 

به نظر من در مواجهه با خیانت بهترین کار اینه ک بدون دعوا جار و جنجال بزاری بری خیلی خوبه ک احترام خودتو حفظ میکنی

اینجوری خیلی ام بیشتر میسوزه طرف مقابل چون میبینه هیچ ارزشی واسش قائل نشدی 

بعضیام اشباع میشن , اما هرزه اند. هرزگی و بُل هوسی دردشونه

آره دقیقا 

ولی خب ببین هر هرزه ای هم گاهی با خودش خلوت میکنه و فکر

اینکه ببینه بهش اهمیت ندادی و خیلی راحت از زندگیش رفتی فک کنم خیلی بسوزونش 

احترامتم حفظ کردی حدافل

2740
آره دقیقا  ولی خب ببین هر هرزه ای هم گاهی با خودش خلوت میکنه و فکر اینکه ببینه بهش اهمیت نداد ...

ادمی ک خیانت کنه ارزش جِز و وِلِز نداره, ولی اگر آدم حالش خراب هم بشه واسه تلف شدن عمری هست که پاشون گذاشتی..حسرت اینه که  آدمو وادار میکنه که یکی بزنی تو دهنش. خیلی آدم باید خوددار و صبور باشه که بی تفاوت بذاره بره.

منم سوالم همینه.. چیش تحسین داشت    

این که جار و جنجار راه ننداخت به طرفش ثابت کرد حتی ارزش سوال پرسیدن نداره 

بهش گف تو لیاقت منو نداری

خیلی شجاعت میخواد خدایی اینکار

این که جار و جنجار راه ننداخت به طرفش ثابت کرد حتی ارزش سوال پرسیدن نداره  بهش گف تو لیاقت منو ...

برای همیشه از زندگیش رفت بیرون رو ندیدم. فقط اونجایی که تخت رو آماده کرده برای شوهرش و اون یکی رو دیدم. واسه همین گفتم این که تحسین نداره. ولی بنظر من به اعصاب و تحمل آدما هم بستگی داره. امیدوارم این اتفاقات برای هیچ زنی پیش نیاد ..چه درونگرا و چه برونگرا, نابود میشه

درک میکنی که چی یعنی؟ مثلا شما این کارو میکنی؟ 

زنی که خیانت دیده و نه راه پس داره نه راه پیش و واقعا عاشقه هرکاری ممکنه بکنه.کاری ک ب نظر بقیه شاید مسخره یا حتی احمقانه بیاد.

والبته ک من اینکارو نمیکنم،چون مث زنی ک تو متن بود عاشق نیستم.ولی درکش میکنم

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
زنی که خیانت دیده و نه راه پس داره نه راه پیش و واقعا عاشقه هرکاری ممکنه بکنه.کاری ک ب نظر بقیه شاید ...

این عشق نیست حماقته ادمی که اول عاشق خودش باشه تحقیر خودش رو تحمل نمیکنه جنگیدن برای زندگی با این چیزی که تو متنه فرق داره

2706