2737
2739
عنوان

نامه ای برای معشوقه شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2269 بازدید | 65 پست

دوست تازه عضو شده 

اگر نظر من رو بخواى با مرد خائن بايد همون كارى رو كرد كه با زن خائن.

فكر مى كنى اگر مردى بفهمه زنش با مرد ديگه اى قرار ملاقات داره اينطور رفتار مى كنه.؟؟؟؟؟

پدران و مادران عزیز با تمام وجودمان دوستتان داریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم به این دید به داستان نگاه نکنید که یه زن تختخوابشو برای معشوقه شوهرش آماده کرد.

به این دید نگاه کنید که این زنی که خیانت دیده خودشو مقصر این حادثه نمیدونه، 

عزت نفسش رو بعنوان یه زن از دست نداده پس درصدد انتقام و مبارزه  و یا حتی ناله و نفرین هم بر نمیاد. 

هی فکر نمیکنه که این زن چی داشت که من نداشتم؟ چکار کرده که من نکردم؟ چه جذابیتهایی برای همسرم داشته که من نداشتم؟

مطمئنه که هیچی برای شوهرش و زندگیش کم نذاشته و احساس سرخوردگی نمیکنه چون  همه زوایای روح شوهرش رو میشناسه 

پس با این اتفاق  احساس شکست ازطرف رقیبش نمیکنه چون از نظرش کسی نمیتونه باهاش رقابت کنه. 

بنظرم منظور نویسنده این بوده...

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
این عشق نیست حماقته ادمی که اول عاشق خودش باشه تحقیر خودش رو تحمل نمیکنه جنگیدن برای زندگی با این چی ...

خب منم همینو میگم ب نظر بقیه حماقته،ب نظر خودش عشقه.کلا تا تو یه موقعیت قرار نگیریم نمیدونیم چه تصمیمی خواهیم گرفت.

آنقدر زیبا عاشق او شده ای که آدم لذت می برد از این همه خیانت....روزی هم اینگونه عاشق من بودی...  
2728

من نه ساله ک شوهرم ب من با یه زن بزرگتر از ما ب من و بچه هام خیانت کرد آخرین بارم از مسافرت یهوی برگشتم دیدم با زنه تو خونه منن و خوش میگذرونن بعد فهمیدم صیغه کردن دو ساله.... من ب خاطر بچه هام موندم ولی خیلی سخته مثه مردن دارم عذاب میکشم 

من نه ساله ک شوهرم ب من با یه زن بزرگتر از ما ب من و بچه هام خیانت کرد آخرین بارم از مسافرت یهوی برگ ...

متاسفم . امیدوارم بتونین تصمیم درستی بگیرین 

به غم دچار چنانم که غم دچار من است