2737
2739

وای خدا سرم درد گرفت چقدر اتفاق بد😭😭😭 خودت به ما رحم کن واقعا ما انسانیم😢😢😢😢😢

آه....آری.....این منم.....اما چه سود/ او که در من بود دیگر نیست ،نیست/ می خروشم زیر لب دیوانه وار/ او که در من بود آخر کیست کیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسش واضح نیس‌.. ولی. تااونجایی که دیده میشه پدره پسرش وکشته؟؟؟؟

دقیق چی میگه؟؟؟؟/:  

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
2731

اعترافات تکان دهنده ی مرد مشهدی که فرزند نه ساله ی خود را از پل به پایین پرت کرد و به قتل رساند 😭😭😭😭

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092
2738

دیجی کالاهم فقط کافیه من پیم بدم/:  بلافاصله پیم میده/: ااااه-_____- نکنه/: بامن. درگیری داره/:

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 
اعترافات تکان دهنده ی مرد مشهدی که فرزند نه ساله ی خود را از پل به پایین پرت کرد و به قتل رساند 😭😭 ...

اووووووه!!!!!!! جدی؟؟؟؟؟؟؟ کی این اتفاق افتاده؟؟؟؟

عکسش واضح نیس‌.. ولی. تااونجایی که دیده میشه پدره پسرش وکشته؟؟؟؟   دقیق چی میگه؟؟؟؟/:   ...

مرده معتاد بوده گفته با زنش چند ساله مشکل داشتن و زنش چند بار به دادگاه کشوندتش و تقضای مهریه کرده یه بارم انداختنش زندان بعد حضانت پسرشو میگیره و زنشو گویا طلاق میده و پسر طفل معصوم همش به پدر اشغالش میگه چرا مادرمو طلاق دادی چرا بدبختمون کردی و اینا اونم تصمیم میگیره ببره سر به نیستش کنه 😭😥

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092
2706