2737
2739

اگه كارای خوب كه دل كسی رو شاد كرده باشین هرچند كوچیك كردین بیان تعریف كنین كه از همدیگه یاد بگیریم مهربونی رو گسترش بدیم. هر كار خوبی حتی خیلی كوچیك💗

امشب حس خوبی پیدا كردم رفتیم جای همگی خالی پیتزا خوردیم یكی گرفتم بیارم خونه از رستوران اومدم بیرون دیدم یه بچه از این اشغال جمع كنا یهو چشمش به جعبه پیتزام افتاد دلم یه جوری شد یكم رفتم جلو بعد برگشتم بهش گفتم عزیزم پیتزا میخوری یهو چشماش برق زد انقد خوشحال شد پیتزا رو بهش دادم

الان خیلی حالم خوبه در صورتی كه عصری دلم گرفته بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه شنبه این هفته رفته بودیم سه شنبه بازار ،همیشه برای میوه خریدن سه شنبه ها میریم ارزون و تازه هستن میوه هاش، یه دختری با ظاهر پژمرده و فقیر حدودا ده یازده ساله اومد بهم گفت خانم برام کدو میخری، تعجب کردم اولش گفتم مامان بابات کجان گفت خونه ان کیف پولمم خونه جا گذاشتم، یه پلاستیکم دستش بود توش چندتا دونه انار و یه دونه سیب زمینی و...معلوم بود ازینور اونور جمع کرده، خلاصه براش کدو خریدم خیلی حس خوبی داشتم ولی ناراحت شدم براش

2728

این تاپیكو زدم بگم درسته كارم كوچیك بود ولی از وقتی اینكارو كردم حس دلگیری كه داشتم خوب شد. 

گفتم تاپیك بزنم كارای خوبمونو بگیم از هم كارای خوب و مهربونی یاد بگیریم هر چند كوچولو💗

ماهم هرچندوقت یبارپول جمع میکنیم برای خانواده هایی که وضع مالیشون خوب نیس؛کیف ولباس وکفش براشون جمع میکنیم؛امسال کمک کردیم یه زوج ازدواج کردن؛اول سال تحصیلی لوازم تحریرمیگیریم😊(منظورم ازماکل اعضای خانوادمون بود)

من هر ماه اجاره يه خانواده بى پدرو ميدم فقط مادر خانوادهميدونه دخترو پسرش نميدونن بركتش تو زندگيم زياد شده 

خالق تو را شاد افريد 🌸🌸آزاد آزادِآفريد🌸🌸پرواز كن تا آرزو ،زنجير را باور مكن🌸🌸
2740

من خونمون حياط داشت هميشه غذاي اضافي رو ميزاشتم تو باغچه برا گربه 

ي گربه و دوتا بچش بودن ك هميشه سر ساعت ميومدن غذاشونو ميخوردن 

حياطم بزرگ بود نميرفتن زير درخت ميخوابيدن 

هميشه تو حياط بودن 

من ي كم ميترسيدم دست نميزدم ولي عاشق شوهرم بودن تا شوهرمو ميديدن ميومدن زيرپاش چشاشونو ميبستن 

احساس خيليييي خوبي داشتم

تصادفی آشنا میشی،بعد به جایی میرسی که اگه با یه قطار تصادف میکردی اونهمه ضربه بهت وارد نمیشد💔

من هروقت ثواب کردم کباب شدم😢😢😢😢😢😢

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
من خونمون حياط داشت هميشه غذاي اضافي رو ميزاشتم تو باغچه برا گربه  ي گربه و دوتا بچش بودن ك هم ...

من سه تابچه گربه دارم بامادرشون هستن.ولی مادرشون اجازه نمیده نزدیکشون برم😕وقتی نیستش بچه هاش یکم نزدیکترازاون حدومرزی که مادرشون تعیین کرده میان ولی هنوزبهم اعتمادندارن😢

من کیف و روپوش مدرسه خریدم برا یه بچه و قرار به طور اقساط هزینه پبش دبستانشو بدم. البته پدر داره ولی مریض وبدهکار.

چقدر خوبه آدم دوست صمیمیش جاریش بشه! همیشه همبن جور دوست میمونیم! هورا!

یه دفعه هم كنكوری بودم چند سال پیش یه خانوم خیلی پیرو كمك كردم از خیابون رد شه بعد دیدم نمیتونه خوب راه بره بهش اصرار كردم تا خونش با اینكه خیلی رام دور میشد رسوندمش خیلی دعام كرد. با اینكه برای كنكور زیاد نخونده بودم چند روز بعدش كنكورمو عالی دادم قبول شدم مطمعنم دعای اون بود

شوهر منم عاشق گربه هاست خودمم همينطور 

منم بهشون غذا ميدم و بركتش رو تو زندگيم كاملااااا حس ميكنم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ما واسه خانومي كه ميومد خونمون كار ميكرد ماشين لباسشويي خريديم چون ماله خودش خراب شده بود خيلي نالان بود .هـر چند ما اين كار وو واسه رضاي خدا انجام داديم ولي از اون موقعي كه خريديم فقط مونده بزنه تو دهنمون شده يه وحشي خانومي يا تلفن هامون رو جواب نميده الكي يا هر وقت مياد خونه اينقدر بد رفتاري ميكنه و متلك ميپرونه كه بيخيالش سديم😰😰

من امسال همين امسال ميتونم تمومش كنم 🥊💪🏻✌🏻
2706