2733
2734
عنوان

امشب یه كار خوب كوچولو كردم. شمام اگه از اینكارا كردین تعریف كنین

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 42 پست

دلم میخواد این تاپیكو نگه دارم هر وقت هركی حتی سالهای بعد تو سرچ گوگل این تاپیكو پیدا كرد خوند حس  محبت و مهربونی پیدا كنه تشویق بشه به كارای خوب😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه تابچه گربه دارم بامادرشون هستن.ولی مادرشون اجازه نمیده نزدیکشون برم😕وقتی نیستش بچه هاش یکم نز ...

اون اول مادرش تنها ميومد 

بعد زايمان كرد با بچه هاش اومد 

مادرش ديوانه شوهرم بود 

عاشق اين بود شوهرم زير گردنشو دست بكشه 

همسايه ها كشتنشون 

ي روزي ديديم ته باغ هر سه تا مردن😭بهشون سم دادن كثافتا

شوهرم تا مدتها افسردگي داشت

تصادفی آشنا میشی،بعد به جایی میرسی که اگه با یه قطار تصادف میکردی اونهمه ضربه بهت وارد نمیشد💔
دلم میخواد این تاپیكو نگه دارم هر وقت هركی حتی سالهای بعد تو سرچ گوگل این تاپیكو پیدا كرد خوند حس &n ...

دست ما كه نمك نداره اصلا 

كباب شديم

من امسال همين امسال ميتونم تمومش كنم 🥊💪🏻✌🏻
2731

اونایی كه میگن دستمون نمك نداره اینجور حساب كنن كه اون كاره خوبو برای خدا انجام میدن از جایی كه فك نمیكنن خدا خودش جواب خوبیشون رو میده جوری كه اصلا نمیفهمن نتیجه اون كار خوب بوده با شاد كردن دلشون یا رفع بلا

از بندش انتظار تشكر و جبران نداشته باشین 💖

هزینه عمل یه بنده خدایی رو جمع کردم و واریز کردم به حسابشون 

به یه نابینا کمک کردم کاراشو بکنه 

برا یکی لباس وسایل و ،، دادم 

سرویسمو دادم تو عروسی بندازه چون میگفت ندارم 

همیشه قرض میدم سرویسمو

ایمان بیاوریم به اغاز فصل سرد
اونایی كه میگن دستمون نمك نداره اینجور حساب كنن كه اون كاره خوبو برای خدا انجام میدن از جایی كه فك ن ...

قبول دارم.فکرنکنم دست کسی بینمک ترازدست من باشه اماهمیشه میگم مهم حال خوب خودمه ورضایت خدا؛بذاربقیه قدرندونن

سه تابچه جورواجورداره.یکیش سیاهه فقط انگشتای دست وپاش سفیده 😆اینقدم نازداره که نگو.همیشه میگم توخوش ...

هزيززززم😻

تصادفی آشنا میشی،بعد به جایی میرسی که اگه با یه قطار تصادف میکردی اونهمه ضربه بهت وارد نمیشد💔

تو مترو یه اقایی بود خیلی با شخصیت بود و نابینا داشت خرتو پرت میفروخت  خیلی دلم سوخت واسش خیلی .اخه خیلی محترم بود .بااینکه از چیزی که میفروخت 4 5 تا خونه داشتم و لازم نداشتم ازش خرید کردم .

خیلی وقتا از دستفروشا بخاطر دلسوزی خرید میکنم اصلا میبینم دلم ریش میشه