2733
2739

من میخوام حدودا 10تومن صرف خرید مبل بکنم ...فقط مبل ناهار خوری نه 

به نظرتون زیاده؟ 

نظرتون راجع به این مبلای جدید که دستشون چوبیه چیه؟

من یه دست مبل ال

یه دست از همینا که دورش چوبه اما سلطنتی نیست

با یع دست ناهار خوری سر همون خریدم 10 تومن 

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در حد ٥ يا ٦ تومن،،، با ناهار خوري ١٠ تومن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740
مبل ناهارخوري چيه؟

اون وسط بايد يه ويرگول ميذاشت كه اشتباه نشه،،، منظورش اين بود كه فقط مبل،،، ناهار خوري نه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

سلطنتی همین قیمتش

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
چچرا؟ یعنی یه چیزی نخر م که یه عمر بشه استفاده کرد؟

مگه چندسال ميخواي استفاده كني؟ اينچيزا سريع دل آدمو ميزنه

2706