2733
2739
عنوان

بيايد از روز خاستگاريتون بگيد

1343 بازدید | 80 پست

من خودم هنوز خواستگارم خونه نيمده ولي يادمه ي بار واسه عمم خواستگار اومد عمم دم در چسبيده بود ب در داشت گوش ميكرد ك يهو بابام درو باز كرد عمم پخش زمين شد😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واي چرا؟؟؟الان چي؟؟

الان دیگ عاشقش شدم . خانوادم مجبورم کردن بزور .خیلی ازش یدم میومد . انقدری ک شب قبل از عقدم میگفتم حالا ک دارین مجبورم میکنین منم مرگ موش میریزم تو غذاش هم اونو راحت میکنم هم خودمو 😂😂😂

روز خواستگاریم خیلی زیاد اومده بودن از اقوام همسرم.

منم بیخبر تو خانوما ی دفعه پدرم زنگید مهریه چقد میخوای منم گفتم بعد من حجاب نداشتم دیدم همسرم اومد پیشم تو خانوما گف تلفنی صیغه کردیم.من 😨😨😨

همسرم😆😆😆

بعدم موزیک گذاشتن رقصیدیم.نشونم آورده بودن 

همه میدونستن غیر من 😄

با یاد خدا دل ها آرام میگیرد. میشه برا منم دعا کنین مامان بشم.میخوام😍

من با شوهرم رفتیم اتاق مثلا باهم خرف بزنیم بعد بغلم کرد گفت دیدی بالاخره بهت رسیدم

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم ان نغمه که مردم نبرندش از یاد
2740

مامان دوستمم بچه بوده بعد از قبل با شوهرش اشنا بودن و رفت و امد داشتن ميگه روزي ك اومدن خواستگاري واسه شوهرش شعر بچه گونه ميخونده و قر ميداده خبر نداشت قراره شوهرش بشه😂تازه روز عقدشم شوهرش سربازي بوده برادر شوهرش نشسته ب جايه داماد

من ک از روز خاستگاریم فقط فنجون چایی که داشت تو دست شوهرم بندری میزد خیییییییییلی برام جالب بود آخه خودم اصلا استرس نداشتم      ب جاش اون انقد استرس داشت که گفتم الانه چایی از دستش بیفته

روز خواستگاریم خیلی زیاد اومده بودن از اقوام همسرم. منم بیخبر تو خانوما ی دفعه پدرم زنگید مهریه چقد ...

خب صیغع که شما هم باید بگی قبلتم😐

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆