2733
2739
عنوان

بيايد از روز خاستگاريتون بگيد

1343 بازدید | 80 پست

من خودم هنوز خواستگارم خونه نيمده ولي يادمه ي بار واسه عمم خواستگار اومد عمم دم در چسبيده بود ب در داشت گوش ميكرد ك يهو بابام درو باز كرد عمم پخش زمين شد😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
واي چرا؟؟؟الان چي؟؟

الان دیگ عاشقش شدم . خانوادم مجبورم کردن بزور .خیلی ازش یدم میومد . انقدری ک شب قبل از عقدم میگفتم حالا ک دارین مجبورم میکنین منم مرگ موش میریزم تو غذاش هم اونو راحت میکنم هم خودمو 😂😂😂

روز خواستگاریم خیلی زیاد اومده بودن از اقوام همسرم.

منم بیخبر تو خانوما ی دفعه پدرم زنگید مهریه چقد میخوای منم گفتم بعد من حجاب نداشتم دیدم همسرم اومد پیشم تو خانوما گف تلفنی صیغه کردیم.من 😨😨😨

همسرم😆😆😆

بعدم موزیک گذاشتن رقصیدیم.نشونم آورده بودن 

همه میدونستن غیر من 😄

با یاد خدا دل ها آرام میگیرد. میشه برا منم دعا کنین مامان بشم.میخوام😍

من با شوهرم رفتیم اتاق مثلا باهم خرف بزنیم بعد بغلم کرد گفت دیدی بالاخره بهت رسیدم

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم ان نغمه که مردم نبرندش از یاد
2738

مامان دوستمم بچه بوده بعد از قبل با شوهرش اشنا بودن و رفت و امد داشتن ميگه روزي ك اومدن خواستگاري واسه شوهرش شعر بچه گونه ميخونده و قر ميداده خبر نداشت قراره شوهرش بشه😂تازه روز عقدشم شوهرش سربازي بوده برادر شوهرش نشسته ب جايه داماد

من ک از روز خاستگاریم فقط فنجون چایی که داشت تو دست شوهرم بندری میزد خیییییییییلی برام جالب بود آخه خودم اصلا استرس نداشتم      ب جاش اون انقد استرس داشت که گفتم الانه چایی از دستش بیفته

روز خواستگاریم خیلی زیاد اومده بودن از اقوام همسرم. منم بیخبر تو خانوما ی دفعه پدرم زنگید مهریه چقد ...

خب صیغع که شما هم باید بگی قبلتم😐

الان وقتشه یه نظرسنجی بزاریم گرونی زودتر مارو میکشه یازلزله😂😂به برنده هم تخم مرغ میدیم😆
2706