2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیسکم عمل کردم یه نفر بود کنارم زانو عمل کرده بود بنظرم خیلی سخته

یک هفته بستریش کردن بعدش هم نباید روی زانوش راه بره بنظرم یه کم مراقبتش سخته انشاالله که جواب بگیره

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
2731
برای دستشویی باید چیکار کنن؟دوتا پا با هم عمل شده؟مغزم پر از سواله نمیدونم با بچه یک ساله چقدر میتون ...

دوتاباهم میشه عمل کرد ولی دیگه برای دستشویی باید ظرف بزاری اون خانومه یه پاش عمل کرده بود براش ظرف میزاشتن ولی فکر کنم بعد از ده روز بتونه راه بره 

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

معمولا با هم عمل نمیکنن.مادر بزرگ نت جدا جدا عمل کردن چند روزی هم بیمارستان بود.واسش ظرف میاوردن بعدش هم با واکر راه رفتن کم کم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738

مامانم پنج سال پیش عمل کرد یه زانوش همیشه باید از توالت فرنگی استفاده کنه.یعنی زو کامل خم نمیشه که بتونه زمین بشینه یا پاشه.روتخت میخوابه اکثرا.زمین هم بخواد بشینه باید پاش رو درازکنه...کلن باید رعایت کنه دیگه

عزیزم مامان بزرگ من سه ماه پیش یه زانوشو عمل کرد.چون موقع عمل فشارش رفته بود بالا بب حسش کردن الان کمرش خیلی اذیت میشه.

یه سری ورزش بهشون میدن که مرتب باید انجام بشه.بعدم دکتر به مامان بزرگم گفته بود زیاد نباید بخوابی باید هر روز راه میرفت.پای مرغم زیاد براش بپزید.بعد عمل فیزیوتراپی هم خیلی مهمه.

در ایران زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند.

سه شب بیمارستان نگه داشتن از فرداش باید باید با واکر راه بره که عضلاتش تحلیل نره.یه سری نرمش ها هست دکتر میگه انجام میداد مامانم.فقط شب اول بیمارستان خیلی درد داشت بعدش خوب بود.یه ماه بعد با عصا راه میرفت منظورم عصایی که پیرا برمیدارن.دیگه بعداز اون خودش تنهایی.

من مامانم  تعویض مفصل زانو انجام داد پیش دکتر جواهری کارش  خیلی خوب بود الان مامانم اصلا ...

دختر خاله من پیش پیش همین دکتر  جواهری جراحی کارش خیلی خوبه خودم براش پیدا کردم سرش خیلی شلوغهhttp://draminjavaheri.com/تعویض-مفصل-لگن/