2737
2734
سلام من ساکن شیراز هستم دکتر خوب تو شیراز برای تعویض مفصل زانو می شناسین ؟ ممنون میشم شمارشو برام بز ...

سلام عزیزم من یک سال  که  به خاطر شغل همسرم  ساکن این شهر هستم  ولی   یکی از آشناهامون  تو شیراز  جراحی کرد از دکترش  خیلی راضی بود .  اشتباه نکنم اسمش مجید عابدی بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما می تونید شماره ای از این دکتر به من بدین ؟ البته اگه به این دکتر خیلی مطمئن هستید 

اینکه بگم مطمئنم  خودم  نمی تونم بگم ولی این  اشنامون که جراحی  کرد خدایی خیلی زود  سرپا شد  . ولی به نظرم باز خودت یه تحقیقی بکن 

2731
اینکه بگم مطمئنم  خودم  نمی تونم بگم ولی این  اشنامون که جراحی  کرد خدایی خیلی ز ...

چه خوب منم دنبال یه همچین دکتری هستم اگه یه شماره ای از این دکتر دارین می تونید برام بزارین ؟

2738

من مامانم نه ولی بابام تعویض مفصل انجام داده . تو سن 54 سالگیش بود

یکم سخت بود باید مراقبت میکرد ورزش انجام میداد ولی خداروشکر بعد از چند ماه دیگه اوکی شد

خدا از دکتر واعظی راضی باشه واقعا کارش خوب بود

تعویض مفصل زانو هیچ نگرانی نداره. پدر من از زانو درد شدید رفت پیش دکتر مسعود صابری تعویض مفصل زانو انجام داد واقعا از منم بهتر راه میره. تو اینستاگرام دکتر مسعود صابری متخصص ارتوپد کلی نمونه تعویض مفصل زانو و لگن گذاشته می تونید ببینید

برای دستشویی باید چیکار کنن؟دوتا پا با هم عمل شده؟مغزم پر از سواله نمیدونم با بچه یک ساله چقدر میتون ...

من کلی برات گشتم تو این سایته همه مراقبتاشو گفته نگران نباش ایشالا که عملش خوب باشه و تو اذیت نشی http://dr-mortazavi.ir/

سلام عزیزم. اگر دکترت خوب باشه برای چپی استرس داشته باشی؟ الان انقدر ماشالله زیاد شده این عمل همه هم بعدش حالشون خوبه خوبه. عموی خود من پارسال پیش دکتر فلاح جراحی تعویض مفصل رو انجام داد. خیلیم الان حالش خوبه

من مادرم تعویض مفصل انجام نداده ولی عمو بزرگم یادم میاد پیش دکتر احسان فلاح جراحی تعویض مفصل زانو رو انجام داد. خیلی خانوادش استرس داشتن چون بنده خدا سنش هم زیاد بود. ولی اونقد که می ترسیدن سخت نبود. خدا رو شکر الان سرپا شده

سلام عزیزم من مادرم دوسال پیش جراحی کرد بخاطر اینکه هم پوکی استخوان داشت هم تصادف کرده بود دیگه دکتر علوی نژاد گفت باید تعویض مفصل انجام بده. خداروشکر بعد از عملش زیاد اذیت نشد فقط مشکلش پله های خونمون بود که نمیتونست زیاد بالا و پایین بره ازش. ولی الان خداروشکر راحته راحته