2733
2739

مادر بزرگ من برای آرتروز شدیدی که داشت دکتر بهش گفته بود باید تعویض مفصل زانو انجام بدی . ما هم خیلی می ترسیدم اخه مادر بزرگم دیابت داره و خیلی دیر تر خوب میشه برای همین هم دوست عموم دکتر مجید عابدی رو بهم معرفی کرد و الان خداروشکر خوب شد و دیگه زانو درد نداره 

مادر بزرگ من برای آرتروز شدیدی که داشت دکتر بهش گفته بود باید تعویض مفصل زانو انجام بدی . ما هم خیلی ...

منم تعریف دکتر مجید عابدی را زیاد شنیدم شوهر دوستم برای درمان پارگی منیسک رفته بود پیش ایشون و الان چند ماه از جراحیش گذشت و به راحتی می تونه دوباره ورزش کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من مادرم دوسال پیش جراحی کرد بخاطر اینکه هم پوکی استخوان داشت هم تصادف کرده بود دیگه دکتر ...

سلام دوست عزیزراستش من درباره این عمل سوال داشتم ازتون ،مادرتون هردوپاشونوعمل کردن؟راضی هستن؟راسته که میگن طول عمراین مفصلا تا ده ساله؟الان مادرتون راحت ازپله بالامیرن؟

2731

داییم فوتبالیسته و خیلی ورزش کردن رو دوست داره و تو فوتبال خورد زمین و منیسک پاش پاره شده رفت دکتر بهش گفت باید جراحی بشی و خیلی میترسه بعد از جراحی نتونه ورزش کنه . خیلی دنبال دکتر گشتیم تا اینکه بهمون دکتر عنایت الهی رو معرفی کرد و الان خداروشکر جراحی انجام داده و بعد چند ماه شروع کرده به ورزش کردن .

عزیزم من بابابزرگم تعویض مفصل زانو باید انجام میداد و خیلی دنبال دکتر براش گشتیم بعد کلی پرس و جو بردیمش پیش دکتر مرتضوی چون هر جا میبردیمش میگفتن سنشون بالاست و نمیشه عمل کرد ولی بردیمشون پیش دکتر مرتضوی و جراحی شدن و الان خداروشکر مشکلی نداره و تازه شروع کرده به راه رفتن . واقعا خدا خیرش بده خیلی دکتر خوبیه

2738
دکتر خوب میخوام برای زانو خیلی خوب باشه ها، فقط از نظر اخلاقی هم دکتر خوبی باشه میشناسید؟

دکتر محمدرضامقیمی یکی از بهترین دکترا برای تعویض مفصل زانو

من که چندبار برای شکستگی رفتم پیششون واقعا مسلط و اخلاقشم عالیه نگران نباش عزیزم

سلام

ببخشید اینایی که تعویض مفصل زانو انجام میدن باید تا اخر عمر داروی ضد لخته شدن خون بخورن؟و اینکه حس پای مصنوعی دارن؟من مامانم ۵۰ سالشه ارتروز زانو داره خیلی ناراحت و گریه دارم.میشه بگین چجوری میشه؟:(

سلام ببخشید اینایی که تعویض مفصل زانو انجام میدن باید تا اخر عمر داروی ضد لخته شدن خون بخورن؟و اینک ...

وای این سوال منم هست مامان بزرگ من پیش دکتر عابدی عمل کرده، ولی هنوز نتونستم ازشون وقت بگیرم گفتم ببینم کسی جواب این سوال را میدونه تا من بتونم وقت بگیرم برم سوالم را بپرسم

یه کلیپ از دکتر امین جواهری دیدم، یکی بود زانوهاش اصلا کلی مشکل داشت و به سختی راه میرفت بعد اینکه عملش کرده بود راحت راه میرفت و کاملا حتی ظاهرشم درست شده بود، واقعا دکتر باید مهارت داشته باشه مخصوصا متخصص ارتوپد
اینستاشو میزارم از جراحی هایی که انجام داده فیلم میزاره و خیلی خوبه https://www.instagram.com/draminjavaheri/