2733
2734

حالا من گفتم اگه مربیش قبول کنه یه روز دعوتش کنم خونمون تا دخترم بیشتر باهاش اشنا و صمیمی بشه

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی وارد نمیشه اونا به زور میان میبرنش ومن میام خونه اولا از نیم ساعت گذاشتمش مهد تا الان که شده سه ...

پسر شما دلیل گریه اش رو چی میگه؟؟دخترم میگه دلم برات تنگ میشه اونجا پیشم بمون نیا خونه

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری
2731
پسر من موقع رفتن جیغ هایی از ته دل و بلند میزنه فکر میکنی دارن شکنجه اش میدن

به خدا دقیقا دختر منم اینجوری میکنه..دیروز تمام مسیر داشتم برمیگشتم خونه گریه کردم..بابام میگه تقصیر خودته که اینقد همه جا کنارشی بذار یکم ازاد باشه

پسر من موقع رفتن جیغ هایی از ته دل و بلند میزنه فکر میکنی دارن شکنجه اش میدن

شاید چون صبحا از خواب بیدار میشه سختشه خیلی از بچه ها اینطورین. وگرنه اگه بدش بیاد مهدم تحمل نمیکنه اونجام همین بساطه. همین که تو مهدم بازی میکنه خب خیلی خوبه. به نظرم اگه دوست خوبی پیدا کنه همسن و سال خودش(البته مودب و مورد اطمینان) که تو خونه باهاش بعضی وقتا هم بازی بشه خیلی خوبه... کمتر وابسته باشه به شما، سعی کنید زیاد بهش نچسبید خیلی بیش از حد محبت نکنید..مثلا اگه خیلی اذیت میکنه بعضی وقتا بی محلی کنید..باید یاد بگیره از بچگی مستقل باشه.

2740
بچه های شما با بچه همسن خودشون دوست میشن ارتباط میگیرن؟ پسر من توی پارکم بچه دیگه میاد سمتش فرار می ...

پسر من تازگی دارم با بچه های اطرافش ارتباط برقرار میکنه

آرامش عجیبی دارم😋
میگه خاله ام به حرفم گوش نمیده اذیتم میکنه

خوب فیلم دوربین ها رو نگاه کن ببین راست میگه

دختر منم تو مهد خوبه ولی مربیش میگه همش بغض داره.. من حتی برای چندتا از دخترای کلاس هم جایزه خریدم گفتم که با دخترم دوست بشن

شاید چون صبحا از خواب بیدار میشه سختشه خیلی از بچه ها اینطورین. وگرنه اگه بدش بیاد مهدم تحمل نمیکنه ...

بنظرتون پسرم تو آینده اش دچار مشکل نمیشه اینقدر گریه میکنه؟

آرامش عجیبی دارم😋
بنظرتون پسرم تو آینده اش دچار مشکل نمیشه اینقدر گریه میکنه؟

نه. البته باید بفهمید چرا گریه میکنه .اگه تو مهد بهش خوش میگذره و بازی میکنه و گریه نمیکنه پس احتمال زیاد همون صبح بیدار شدن اذیتش میکنه، ولی حتما از مربیاش حالشو موقعی که تو مهد هست بپرس، ببینم خوشحاله یا نه ، هم بازی داره، تو جمع هست یا کز میکنه، اینا خیلی مهمه، بعد اینکه میگید گفته خالم به حرفم گوش نمیده اذیت میکنه، بپرسید مثلا چی ازش خواستی گوش نداده اذیت کرده چطوری اذیت کرده . باید بفهمی منظورش از  اذیت چیه، به هرحال مهد جاییه که برا مدرسه آماده میکنه بچه رو بعدا تو روحیش اثر میذاره. باید مربیا از لحاظ کلامی خیلی حرفه ای برخورد کنن با بچه ها.ببین مربیا چطورن؟ بداخلاق نباشن.

2706