2737
2739

پسر من یک بچه پرگریه و بدعنقه از همون اول تا الان که۴سالشه امسال اولین سالی هست که میفرستمش مهدکودک 

مهدکودکی که جز بهترین مهدکودکها با تمام امکانات هست

پسر من الان۱۸روزه که هرروز با گریه های سر سام آور و داد و فریاد آماده میشه که ببرمش مهد حتی وقتی اونجا میان میبرنش بازم گریه میکنه و صداش تا چند دقیقه ایی میاد

آرامش عجیبی دارم😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی وارد نمیشه اونا به زور میان میبرنش ومن میام خونه اولا از نیم ساعت گذاشتمش مهد تا الان که شده سه ساعت

جایزه براش خریدم خودم دادم خاله اش بهش بده باز باباش از طرف دوتامون داده بهش چقدر باهاش حرف زدیم و از کودکی هامون که میرفتیم مهد باز همون آش و همون کاسه

آرامش عجیبی دارم😋
2740

دقبقا ما هر روز همین اوضاع رو داریم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟همه میگن عادت میکنه به خدا هر روز با استرس مهد دخترم که میمونه یا نه از خواب بیدار میشم

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری

من 6ماهه با پسرم درگیرم و 3تا مهد بردمش

تا من  هستم خوبه از جلوی  چشمش میام کنار اینقدر جیغ میزنه و گریه میکنه حالش بد میشه  میان میدنش بهم

دیگه کم اوردم رسما نمیدونم چرا اینجوریه

تازه من  کارمندم 8ساعت در روز کنارش نیستم

منکه هر روز دارم براش جایزه میخرم ..عکسهای مهد خودمو نشونش دادم.براش داستان هایی تعریف میکنم که توش بچه ها میرن مهد ..ولی هر روز با بغض اماده میشه اونجاهم با گریه جدا میشه ازم..خیلی وابسته است برای همین واقعا دوست دارم بره مهد استقلال پیدا کنه ولی گریه های هر روزش داره دودلم میکنه😢

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری