2737
2734
عنوان

خوب بریم سربحث شیرین مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 187 پست
منم همینجوره. تامیرم میگه چای که نمیخوری منم میگم دستت درد نکنه. میوه هم میگه مثلا هندونه داریم بیار ...

خوبه حداقل تعارف ميكنه مادرشوهر من كه نه مياره نه هم تعارف ميكنه من ديشب بعد دوماه رفتم اونم برا اينكه خواهرشوهرم زايمان كرده هيچي نذاشت جلوم

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
فوضولی رابطمون میکنه که کی رابطه داشتید. فوضولی خوابم میکنه. تازنگ میزنه میگه خوابی اینقدر میخوابی. ...

تو هر روز برو دوش بگیر نگرفتی ام الکی بگو حموم  بودی فکر کنه هر شب رابطه داشتین انقدر بره بده تا بمیره 😂

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هر روز برو دوش بگیر نگرفتی ام الکی بگو حموم  بودی فکر کنه هر شب رابطه داشتین انقدر بره بده ت ...

حرفه دله منو زدي ميخواستم الان همين رو تايپ كنم كخ ديدم شما نوشتي

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
مادرشوهر منم اینجوریه زنگ میزنم برم خونشون میگه زود بیا غذا درست کن خوب خونه ی خودم فلجم درست میکردم ...

من وقتی میرم تا چند روزخستگی تو بدنم هست. دیگه نمیرم اگه برم یک ربع میشینیم میایم. شورم تاحدی فهمیده که چی میشه. مامانش میگه من که کاریت ندارم بمون حالا

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2742

ازکارنگین که من ازهمه کوزت ترم.اوایل همونطورکه خونه مامانم کارمیکردم خونه مادرشوهرکارکردم مثلا کمک توسفره جم کردنوشستن ظرفا.یه مدت بعد دیدم ایناغذاروکه میخورن همشون میکشن عقب ومیرن توگوشی.یبارتنهایی سفره9نفروجم کردم ظرفاروشستم دیگه انقدباشوهرم دعواکردم که الان چشمش به منه هروقت پامیشم بعدمن پاشه کمک کنه

زیبایی یه خانوم به شعور،شخصیت،حیا وطرزحرف زدنشه بقیش با یه دسمال مرطوب پاک میشه!!!!
حرفه دله منو زدي ميخواستم الان همين رو تايپ كنم كخ ديدم شما نوشتي

والا باید همین بلارو سرش بیاره تا خودشو با عروس مقایسه نکنه دیوث😂😂😂😂

تو هر روز برو دوش بگیر نگرفتی ام الکی بگو حموم  بودی فکر کنه هر شب رابطه داشتین انقدر بره بده ت ...

اگه زنگ بزنه جواب ندم میگه حموم بودی میگم اره. میگه وا حموم چه وقته. منم میگم ماکه بچه نداریم صبح تاشب کارمون همینه. البته الکی میگما میخوام بسوزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
اگه زنگ بزنه جواب ندم میگه حموم بودی میگم اره. میگه وا حموم چه وقته. منم میگم ماکه بچه نداریم صبح تا ...

👍👍👌😂😂😂😂😂باریک👏👏👏👏

2738
👍👍👌😂😂😂😂😂باریک👏👏👏👏

از موهاش بگم که رنگ بکنم اونم میکنه. مش بکنم اونم میکنه. همه میگن قبلا اینکارا نمیکرد. آرایشم میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از موهاش بگم که رنگ بکنم اونم میکنه. مش بکنم اونم میکنه. همه میگن قبلا اینکارا نمیکرد. آرایشم میکنه& ...

😂😂😂😂خدا بهت صبر بده 

مادر شوهر من خانوم خوبیه عین مادرم میمونه ، ولی ب مامانم نمیرسه

امیدوارم چون ترو دارم                             اگر روزی دختری داشتم به او می گفتم عاشق مردی نباش که مذهبی است؛ مردی که از ترس خدا تو را با اکراه میخواهد. زیرا روزی توبه می کند و سنگت می زند.عاشق مردی نباش که بی قید است؛ مردی که هیچ را مقدس نمی داند. زیرا روزی همه چیز را انکار می کند؛ تو را، عشق را، حتی خودش را. و رهایت می کند...اگر دختری داشتم به او می گفتم همیشه مرد های معمولی عشق های بهتری میسازند...مردهایی مثل پدرت💜💑
از موهاش بگم که رنگ بکنم اونم میکنه. مش بکنم اونم میکنه. همه میگن قبلا اینکارا نمیکرد. آرایشم میکنه& ...

میخواد پسرشو برگردونه خودش باهاش زندگی کنه 😑😒😂😂😂

امیدوارم چون ترو دارم                             اگر روزی دختری داشتم به او می گفتم عاشق مردی نباش که مذهبی است؛ مردی که از ترس خدا تو را با اکراه میخواهد. زیرا روزی توبه می کند و سنگت می زند.عاشق مردی نباش که بی قید است؛ مردی که هیچ را مقدس نمی داند. زیرا روزی همه چیز را انکار می کند؛ تو را، عشق را، حتی خودش را. و رهایت می کند...اگر دختری داشتم به او می گفتم همیشه مرد های معمولی عشق های بهتری میسازند...مردهایی مثل پدرت💜💑
2706