2752
2734
عنوان

خوب بریم سربحث شیرین مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 187 پست
ازحسادتای مادر شوهر بگین.  یکی نیست بگه آخه پیر زن تورا چه به لباس زیرای س ک س ی. یا تاپ وشلوا ...

چندتا پوزیشن س*ک*... ام یادش بده 😂😂😂😂😂

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏
ازحسادتای مادر شوهر بگین.  یکی نیست بگه آخه پیر زن تورا چه به لباس زیرای س ک س ی. یا تاپ وشلوا ...

من شوهر ندارم ولي مامان دوزپسرم خيلي حسود بود . ميرفتيم بيرون دم به ديقه ز ميزد 😂 ميگف فلان چيز واسم بخر قدرت نمايي ميكرد. ي بار پسرش واسم پروفايل عاشقانه گذاشته بود اومده بود گفته بود پاكش كن به جاش اينو بزار.ي عكسي ك روش نوشته بود: به بهشت نميروم اگر مادرم انجا نباشد 😂 . خودم تو چتاش ديدم

مهم نيس كه ما زشتيم، زشت اينه ك مهم نيستيم 😟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر منم خیلی حرف میزد اظهار نظر میکرد منم به شوهرم گفتم اونم غیر مستقیم یه دعوا راه انداخت یه ماه باهاشون قهر بود الان هرچی میشه تا میخواد حرف بزنه خودش به خودش میگه به ما چه خودتون میدونید😂

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
چندتا پوزیشن س*ک*... ام یادش بده 😂😂😂😂😂

بعضی وقتا پر رو میشه میگه شماها چیکار میکنید... منم میگم همون کار که تو میکنی. میگه یعنی تو هم میخو.... 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
2731
بعضی وقتا پر رو میشه میگه شماها چیکار میکنید... منم میگم همون کار که تو میکنی. میگه یعنی تو هم میخو. ...

یا خدددددددااااااااا چقدر پررو هستش 😱😱😱

وای عزیزم اینو باش😅😅😅😅😅

رفته ابرو تتو کرده و بوتاکس تزریق کرده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
یا خدددددددااااااااا چقدر پررو هستش 😱😱😱

خییییییلی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفته ابرو تتو کرده و بوتاکس تزریق کرده

خیلی خوبه بگوش ادامه بده شاید به گوگوشی ازت دراومد😄

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
😂😂😂😂

😅😅والا

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
خیلی خوبه بگوش ادامه بده شاید به گوگوشی ازت دراومد😄

فوضولی رابطمون میکنه که کی رابطه داشتید. فوضولی خوابم میکنه. تازنگ میزنه میگه خوابی اینقدر میخوابی. منم میگم علیک سلام نه بیدارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چندقت پيش يه خانمي گفت تا ميرم خونه مادرشوهرم فوري سيب زميني مياره ميگه پوست بگير ديشب بعد دوماه كه رفتم خونه مادرشوهرم تا نشستم پنج دقه نشده بود هنوز هيچي برا پذيرايي نيورده بود و نيورد هم فوري دوتا سيب زميني با پياز أورد گفت پوست بگير و بيا شام درست كن برا خودتون كه ما نميخوريم شام منم عقدم نصفه نيمه درست كرذم و زنگ زدم بابام بياد دنبالم اخه شوهرم نبود 

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤

منم همینجوره. تامیرم میگه چای که نمیخوری منم میگم دستت درد نکنه. میوه هم میگه مثلا هندونه داریم بیارم؟ خب مرض بیار چایی را کیه که نخوره. اما هروقت میاد اینجا میگه چای نداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فوضولی رابطمون میکنه که کی رابطه داشتید. فوضولی خوابم میکنه. تازنگ میزنه میگه خوابی اینقدر میخوابی. ...

😷این دیگه کیه

چندقت پيش يه خانمي گفت تا ميرم خونه مادرشوهرم فوري سيب زميني مياره ميگه پوست بگير ديشب بعد دوماه كه ...

مادرشوهر منم اینجوریه زنگ میزنم برم خونشون میگه زود بیا غذا درست کن خوب خونه ی خودم فلجم درست میکردم دیگه منم نمیرم والا