2733
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
نه هنوز تازه برای اولین بار میخوام این ماه آی یو آی انجام بدم به امید مادر شدنم

قطعا توکلت به خدا باشه....

برای خدا اصلا کاری نداره که مادر بشی،این همه آدم روی کره زمین،آفرینش یه انسان جدید هیچ کاری نداره....

آنتوان چخوف میگه:

ایمان واقعی رو اون کسی داره که وقتی برای نماز باران به سر کوه میره،با خودش چتر به همراه میبره...

عزیزم از تموم وجودت ایمان داشته باش که مادر شدنت برای خدا آسونه و انتظار کشیدنت حکمت داره،با تموم وجودت بهش اعتماد کن،خدا خودش میدونه صلاح کار چیه...

اگه آدمی بودی که سهل انگاری میکردی و تا حالا حامله نشده بودی،خطای خودت بود ولی وقتی تموم تلاشت رو کردی،بدون این که تا حالا نداده،قطعا حکمتی داشته...

حتما اگه خدا بخواد به زودی زود،نفست گرم میشه به نفسای جوهره وجودت...

ایمانت به خدا👌🏻

خدایا ممنونم ازت که یه فرشته ی بهشتی آذر ماه تو دل من میذاری و دخترکوچولوم مثل مامان و بابابزرگش شهریوری میشه❤❤❤
قطعا توکلت به خدا باشه.... برای خدا اصلا کاری نداره که مادر بشی،این همه آدم روی کره زمین،آفرینش یه ...

اون که صد در صد

تا الان واسه رسیدن بهش خیلی تلاش کردم

اگه نشه بازم تلاش میکنم

از تلاش کردن دست بر نمیدارم و مطمئنم خدا هم میخواد ببینه که من واسه مادر شدن چقدر مصرم.

من از لطف خدا ناامید نیستم

میدونم که منم مادر میشم

حتی احساس میکنم این ماه نوبت منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پرستوووو بیا بگو بیبی چکت رو چند خریدی؟ شاید منم برم بخرم😖

والا عزیزم من آلمان هستم از داروخونه گرفتم قیمتش ارزون بود اتفاقا حدود یک یورو و نیم که میشه نزدیک هشت هزار تومان.امیدوارم بتونی پیدا کنی

بچه ها من رفتم آمپول اچ سی جی رو زدم😢😢😭😭😭

به سلامتی داری وارد پروسه آی یو آی شدی انشالله جواب میگیری و مامان میشی 

عزیزم شاد باش چون مشکل شما با اینکار حل میشه با انرژی مثبت و توکل به خدا 

2706