2733
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344377 بازدید | 49479 پست
بعید میدونم فاتمه جون اینو انجام داده باشه اگر انجام دادی خیلی جدی نگیرش ولی اگه تو غربالگری هم احتم ...

انجامش میدم حتما به امتحانش می ارزه

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش

منم همون اول که جواب آزمایشم مثبت شد و رفتم دکتر بهم 20 تا دونه شیاف داد که هر شب استفاده کنم ، با اینکه اصلا لک و خونریزی هم نداشتم 

خدا جووونم مرسی که خیلی مهربونی 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا من با ناراحتی و نگرانی شما استرس میگیرم 

خدا بزرگه ...

فاطمه منم صلواتو به نیت نی نی دار شدنمونو سالم بدنیا اومدن نی نی های دوستان واسه حضرت فاطمه زهرا میفرستم الهی هممون حاجت روا بشیم هیچ مادری غصه فرزندش تو دلش نباشه

نيني قشنگ من.اميد من .نور چشمم.اكه اين ماه نيايي تو دلم ازت ناراحت نميشم.حتما خدا تورو بيشتر از من دوست داره كه تورو پيش خودش نگه داشته و هنوز نميزاره بيايي.اين انتظار سخته اما شيرينه .منتظر تو بودن شبرينه.همه ي اين روزاي سخت بخاطر روزي كه تو بيايي شيرينه.شيرين من منتظرتم تا بيايي...😍

من با تو خوشم آروم نداره دلم...زودتر بيا ❤️
2731
انقد زیاد؟هرلحظه فک میکنم میخاد بیاد.زیر دلم تخمدان هام تیر میکشه😭

عزیزم منم اینجور بودم. حتی نوار هم گزاشتم. ولی خب خداروشکر سروکله اش پیدا نشد. امیدت به خدا باشه . ان شاالله که تو دلت نی نی داری و این دردا بخاطر اونه. 😀

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
واای مرسی عزیزم حالا دوباره روز موعدمم تکرارش میکنم که خیالم راحت شه😍

مبارکککت باااااااشههههه عزیزدلم.  😀😀😀  مامان شدیییی 😍😙

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
عزیزم منم اینجور بودم. حتی نوار هم گزاشتم. ولی خب خداروشکر سروکله اش پیدا نشد. امیدت به خدا باشه . ا ...

سلام فریماه جانم.خوبی؟

یعنی دردش دقیقا مثل پریودی بود؟من زیر دلم درد میگیره میره تا واژنم.یعنی از داخل رحمم درد میگیره میره تا واژن.

بخدا همش با خودم میگم بخاطر نینیه.و دردش برام شیرین میشه.شوهرم ک همش میگه بخاطر نینیه.

دچار باید بود... ❤️
2738

سلام بچه ها. صبح بخیر

پرستو جون خیلی خیلی بهت تبریک میگم عزیزم. مبارکت باشه. برای ما منتظرا هم دعا کن

فریما جون نی نی شما هم مبارک باشه. جواب آزمایشتو که گرفتی زودی بیا و خبرشو بهمون بده.

صبا جون عزیزم ناراحت نباش ایشالا که اتفاق بدی نمیفته . خودت بیشتر از همه میتونی به خودت کمک کنی. آروم باش و قرآن بخون.

مرسانا جون ایشالا که ای یو ای شما هم جواب مثبت میده به زودی.

مائده جون دیشب خواب میدیدم تو تاپیک دارم پیامای همه رو میخونم و شما اومدی گفتی که بارداری. خیلی حس خوبی بود هممون خیلی خیلی خوشحال بودیم. مطمئنم که به زودی زود خوابم تعبیر میشه قربونت برم

سلام دوستای گلم

من تو کلینیک منتظر اومدن دکترم تا سونو شم ولی

مشاوری که  قبل از دکتر ویزیت میکنه گفت سونو میکنیم اگه رشد کرده باشه و بدونیم که با آمپول آزاد سازی تخمکت به سایز ۱۸ تا ۲۰ میرسه امروز بهت آمپولو میدیم ولی اگه رشد نکرده باشه باید صبر کنیم تا سایزش بزرگ شه