2733
2734
عنوان

وزن جنین در هفته 36بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 20 پست
مرسی دوستم.خیلی خوردوخوراکم خوبه و چیزای مقوی میخورم ولی نمیدونم چرا بازم هرسری میرم میگن میتونست وز ...

عزيزم بالاتر بودن كه شرط نيست ، بايد سلامت باشه كه نرماله الان.

اتفاقا وزن زياد به ما ميگن غير نرماله

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
سلام عزيز دلم خوبييي😍😍😍😍 ني ني دنيا اومد؟!؟ 😍😍😍 منم دلم تنگت شده بود 😍😍💕😘💕😘💕😘

اره الان دوماهشه ديگه 

ني ني توپولوي تو خوبه؟؟؟دختره يا پسررر؟؟؟؟؟😍😍😍😍

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چی وزن بچه بالاتر باشه زایمانشم سخت تره

عوارض بعد زايمانشم بيشتره

من بچم ٤ كيلو بود درد زايمان طبيعي كه كشيدمو نتونستم زايمانش كنم بكنار

بعد سزارين مردمممم

تا ده روزم هرروز امپول ميزدم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اره الان دوماهشه ديگه  ني ني توپولوي تو خوبه؟؟؟دختره يا پسررر؟؟؟؟؟😍😍😍😍

الهيييي عزيزززممم 😍😍😍😍😍تونستي يه بار عكسشو بزار ببينم جيگرو😍😍😍😘💕😘💕😘💕 دختره عزيزم انشالله ٨ هفته ديگه دنيا مياد 😍😍😍❤️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2728