2733
2734
عنوان

برفك دهان نوزاد

1135 بازدید | 6 پست

بچه ها من الان نزديك يكماه نيمه كه دوقلوهام برفك زده دهنشون ماه پيشم بردمشون دكتر بهم نيستاتين داد منم باي شش ساعت ميريختم اما خيلي وقتا هي تنظيم ساعتش بهم ميريخت خيلي عذاب وجدان دارم هنوز خوب خوب نشدن اما بهتر شدنا اما تو لپشون هنوز هست چكار كنم هنوز تق و لق نيستاتينو ميدم دكتر اين ماه بردم يادم رفت سوال كنم ☹️☹️☹️

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

یه داروی آبی هست به نام ویوله دوژانسین اونو بخرم هر روز با گوش پاک کن بکش روی برفکا اون خیلی خوبه زود جواب میده نیستات فایده نداره دختر منم سه چهر ماه درگیر همین برفک دهانش بودیم توی نوزادی 

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
یه داروی آبی هست به نام ویوله دوژانسین اونو بخرم هر روز با گوش پاک کن بکش روی برفکا اون خیلی خوبه زو ...

بهترین روش همینه

.: نیکی چو از حد بگذرد، نادان خیال بد کند :.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب اونوقت اين دارو عوارضي براي نوزاد نداره ؟ چه جوري بايد ازش استفاده كنم مثلا هر. چند ساعت اخه خوندم نيستاتين زيادم خوب نيست . اين دارو زود جواب ميده ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2728
چه خوب اونوقت اين دارو عوارضي براي نوزاد نداره ؟ چه جوري بايد ازش استفاده كنم مثلا هر. چند ساعت اخه ...

نه  من دکتر بهم پیشنهاد داد همون دوا آبیه که  از قدیم بوده روزی دوبار با گوش پاک کن بزن رو شون ...من رو سینه خودمم می زدم

.: نیکی چو از حد بگذرد، نادان خیال بد کند :.