2737
2734
عنوان

کی میدونه شگون داره یانه

300 بازدید | 14 پست

من بدم میادگربه خونمون زایمان کنه یه سال که زایمان کرد پدرم مرد امسالم دیدم توحیاط پشتیمون یه گربه مادربادوتابچه اومده نمیدونم اینجازایمان کرده یانه ولی اینجان یه مهمونی اومدگفت خیلی شوگون داره گربه زایمان کنه . بعدامروزدیدم یکیش که کلا سیاه سباه بودتوباغچه مرده .مردنش شوگون داره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به این چیزا  فکر نکن.   گربه  ملوسه   و مخلوق  خداست .  اگر گربه نباشن  موشا  میخورنمون    و بیمارمون  میکنن  و طاعون پر میشه   پس هرجیزی  حکمتی دارن در  بدو افرینششون.   خوش بین باش.  چیزای منفی رو از فکرت دور کن.  

2740

خونه بابامم بلا استثنا هرسال گربه زایمان میکنه ۶ ۷ تا هم بچه میاره ی بارم گربهه همه بچه هاشو برد ی پیشی خوشگل کوچولو رو جا گذاشت بی رحم..هرکاری ام کردیم شیر نمیخورد تو حیاط مرد خلاصه😢😢ولی تاحالا هیچ اتفاق بدی تیفته..شگون واینا خرافاته گلم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

عزیزم اتفاقا تا اونجایی که من شنیدم اگه گربه  بیاد توی خونه زایمان کنه یا پرنده و... بیاد لونه کنه و تخم بزاره .میگن  خیلی خوبه. خوش یمن هست .

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹

هر طور که تعبیر کنی اون اتفاق برات میوفته، خیلی ها میگن خرگوش شگون نداره ولی ما چن سال پیش خریدیم خیلی هم اتفاقات خوبی افتاد البته من اعتقاد ندارم، صرفا بخاطر حرفای اطرافیان دقت کردیم ببینیم که اتفاقه بد میوفته یا نه

😘😚😜
2706