2733
2734
عنوان

هرکی رفته لیزر موهای زائد بیاد

6424 بازدید | 25 پست

سلام،بگیدقیمتش برا هرجلسه چقدره؟چه شرایطی میخواد؟آیا راضی هستین یانه؟چندوقته که انجام دادین

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
بکینی زیربغل 95 سه ساله میرم راضیم الان شش ماه یک بار یادآور میزنم دستگاه الکس شرایطش هم تنظیم ...

عزیزم هرجلسه که رفتی95؟چندجلسه رفتی تاکاملا برن موها؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بله قیمتش خیلی مناسبه البته دستگاهش الکساندرایت نیست. فرمانیه هستش اگر خواستین تلفن و آدرس دقیقش رو ...

ممنون گلم من اصفهان هست زیر بغل رو دو بار با دستگاه الکس رفتم دیگه در نیومد ولی بکینی رو نمیدونم چرا این قدر موهاش سفت جونه

فقط هر جا که برای لیزر میرید اگر پوستتون تیرس یکم باید مراقب باشید و ازشون بخواید قدرت دستگاه رو کم ...

من خیلی پشمالو بودم با دستگاه الکس کل دست و کل پا وبکینی و صورت زیر بغل رو جمعا 500 میگیرن هر جلسه ای

من خیلی پشمالو بودم با دستگاه الکس کل دست و کل پا وبکینی و صورت زیر بغل رو جمعا 500 میگیرن هر جلسه ا ...

مطمئنی الکسِ؟؟ چون این قیمت برای دستگاههای قدیمیتره که کلینیکا برای تبلیغ میگن الکس .

کل بدن با دستگاه الکس حدود ۱ در میاد.

مطمئنی الکسِ؟؟ چون این قیمت برای دستگاههای قدیمیتره که کلینیکا برای تبلیغ میگن الکس . کل بدن با دست ...

۲۰۱۶ هست چون من تاثیرش رو دیدم باور دارم حرفهاشون رو همون جا موهات براحتی بادست کنده میشه

2706