2737
2739
عنوان

کرم دور چشم

5387 بازدید | 15 پست

سلام خانما

من سی سالمه.میخوام استفاده از کرم دور چشم رو شروع کنم.البته زیر چشمم یه مقدار چروکای ریز داره

از چند نفر شنیدم که بهتره برای شروع از کرمهای قوی و خارجی استفاده نکنیم چون بعدا که چشم چروکاش عمیق تر میشه دیگه به اون کرما عادت میکنه و چروکاش از بین نمیره.

حالا به نظرتون از بین کرم های ایرانی کدوم بهتره؟و اینکه این چروکای ریز محو میشن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

عزیزم من تعریف کیو وی رو زیاد شنیدم. شوتینگ اَوِن هم در حد مرطوب کننده است و قوی نیست. دورچشم های اوریفلیم خصوصا سری نویج هم بازخورد خوبی داشته بین مردم

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ایرانی هرچی میگیری بگیر دکتر ژیلا نگیر که مزخرفه بدتر چروک میاره زیر چشمت. تو ایرانی ها بهترینش به نظرم لامینین هست بعد فیس دوکس بقیه هم در یک حد متوسط هستند بدترین هم دکتر ژیلا.

کرم دور چشم اولاین با قابلیت

درمان چروک و آبرسانی برای دور چشم.

کرم آبرسان دور چشم با کیفیت عالی.

خرید ایننترنتی محصولات اولاین فرانسه.

یکی از راز های پوست شاداب ، زیبا و سالم ، تامین املاح ،

مواد غذایی و انواع ویتامین ها برای آن می باشد .

خستگی مفرط و استرس های روزانه باعث کدر

شدن اپیدرم (لایه سطحی پوست ) می شود .

ویژگی کرم دور چشم اولاین:

ضد چروک بسیار قوی

مرطوب کننده و برطرف کننده تیرگی زیرچشم

فاقد عطر

مناسب برای هر نوع پوست

محافظت بلند مدت پوست های دور چشم در برابر

آثار قابل مشاهده پیری

نفوذ پذیری سریع و بروز نتایج درمانی قابل توجه

بعد از ۳۰ دقیقه از مصرف

آبرسان قوی با منشاء گیاهی

آنتی اکسیدان قدرتمند

نرم کننده ، تسکین دهنده

جوان کننده ، با خواص ضد میکروبی و ضد التهابی

9125253709

ادامه مطلب

کرم دورچشم خاویار و آرال ضد تیرگی رو ازسایت کیم کالا خریداری کردم اینم شماره هاشونه 09120750932-09120132883-02186081142 بعد از استفاده از این کرم خوشبختانه تمام تیرگی زیر چشمان من و مادرم کاملا ازبین رفته و کاملا از سایت کیم کالا تشکر میکنم

2706