2737
2734

سلام من تو دوراهی  گیر کردم کمک مربی مهد بدون حقوقه و دو روز تو هفته فقط برای کسب تجربه گفتن و هیچی نمیدن و راخش نزدیک هست پیاده میشه برم غیر انتفاعی هم تازه تاسیس هست مال یک اشناس و گفته حقوق نمیده دستش تنگه .گفته گزینشم هم باطل نمیشه پارسال گزینش شدم بعد راهشم دوره  باید پنج تومن بدم تا برم یعنی هزینه رفتنش رو باید بدم برگشتن میارنم یک درس هم باید بدم کدومش بنظرتون بهتره ؟بعد یک چیزی هم هست میخوام کنکور هم بدم امسال ولی چون تو خونه هم دیوونه میشم همش باشم میخاستم برای تنوع و اینکه همش تو خونه نباشم برم یک جایی چکار کنم راهنمایی کنید

سلام.من 7 سال مربی مهد کودک بودم...و کمک مربی داشتم وظیفه کمک مربی فقط دستشویی بردن و کمک به کارای شخصی بچه هاس .ولی مربی بودن شیرینه ..اموزش بچه ها و ...

خدایا پدر و مادرم همیشه سلامت باشن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ کدوم۰ میخوای بیگاری کنی که چی بشه۰ پول نمیدن انقدم ازت توقع دارن که نگو۰ برو جاهایی سر بزن که بیمه و حقوق داشته باشه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

هیچکدوم عزیزم بعد از یه مدت خسته میشی 

انتظار داری در مقابل کاری که میکنی مزد دریافت کنی

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️

تو خونه نباش.برو کتابخونه درس بخون

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2738
2706