2752
2734
هیچ کدوم۰ میخوای بیگاری کنی که چی بشه۰ پول نمیدن انقدم ازت توقع دارن که نگو۰ برو جاهایی سر بزن که بی ...

اره واقعا تازه اولاش همین تقاضای تدریس ازش داشتم میگفت نمیتونه هر کسی رو بیاره حالا که پول نمیتونه بده به یک معلم چند سال کار گفته اگه میخای بیا ولی پول نمیدم

معلم یک درس تو سه پایه ابتدایی

اگه تصمیمت جدیه برای درس خوندن هیچ کدوم رو پیشنهاد نمیکنم اونم تو مقطع دبستان و مهد واقعا سخته با بچه تو اون سن سر و کله زدن 

ولی اگه برات مهمه سرکار رفتن حتی بدون حقوق همون دبستان رو انتخاب کن

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا؟؟؟ وظیفه اش ایناس؟

بله گلم .اخه مهد چی کار داره که کمک بخواد کمک مربی برا دستشویی و کمک به بچه ها تو جمع کردن وسیله ها و  غذا دادن جمع کردن.اینجور چیزاس.مربی وظیفش اموزشه.میتونی بپرسی شاید مهدی که میخوای بری اونطور نباشه ولی مطمعنم وظایفش عین همین هاس ...چون کار دیگه ای نیست تو مهد کودک برای کمک مربی.اسمش مشخصه گلم.نرو اذیت میشی ولی قبلش سوال کن شایدم اون مهد اونطور نباشه من تجربه مربیگری داشتم گفتم..

خدایا پدر و مادرم همیشه سلامت باشن   

اگه دلتون میخواد تو اجتماع باشین با وجودی که غیر انتفاعی کرایه راه بیشتره ولی اینده اش بهتره.براتون سابقه کار میشه.ولی اگه هدفت کنکوره حتما قبول شی درس بخونی بهتره

بله گلم .اخه مهد چی کار داره که کمک بخواد کمک مربی برا دستشویی و کمک به بچه ها تو جمع کردن وسیله ها ...

خب پس همینهاس دیگه چیز دیگه ای نیس مطمعنم خیلی ممنون راهنمایی بزرگی بود دیگه قطعا اونجا نمیرم به مدرسه فکر میکنم اگه جابجایی ام با خودشون باشه میرم و گرنه بیخیالش

اگه دلتون میخواد تو اجتماع باشین با وجودی که غیر انتفاعی کرایه راه بیشتره ولی اینده اش بهتره.براتون ...

اره واقعا اینقدر تحقیر شدم بخاطر اینکه رشته ام کار نداره که دیگه راهی جز این ندارم میخام هر طور شده در حد جون کندن دیگه عزمم رو جزم کنم اراده کنم بخونم واقعا تنبلی رو بذارم کنار

اره واقعا اینقدر تحقیر شدم بخاطر اینکه رشته ام کار نداره که دیگه راهی جز این ندارم میخام هر طور شده ...

شما سعی کنید مربی پیش دبستانی بشین چون احتمال اینکه در اینده حذب اموزشوپرورش بشی بیشتره

التماس دعا
شما سعی کنید مربی پیش دبستانی بشین چون احتمال اینکه در اینده حذب اموزشوپرورش بشی بیشتره

مربی پیش دبستانی میخواستم بشم ولی مدیرش گفت کمک مربی مهد گفت سابقه که نداری نمیتونم منم پارتی ندارم..