2733
2734
عنوان

درمان موهای آسیب دیده

19021 بازدید | 17 پست

دوستان عزیزم اگه تجربه ای در زمینه درمان موهاتون که در اثر مواد دکلره و شیمیایی آسیب دیده در زمینه بلپلکس.اولاپلکس .کراتین احیا و ویتامینه کردن مو تو سالنهای آرایشی دارید ممنون میشم نظراتتون رو بدونم .آیا واقعن مو رو ترمیم و بازسازی میکنه؟یااینکه همش تبلیغاته

خدای من ،تو مراقب خوبیهایم باش 

عزيزم من هم اولاپلكس انجام دادم هم هر ٦ ماه موهامو كراتين ميكنم اولاپلكس كه كاملا بي تاثير بود ولي كراتين به نسبت بهتره ضمنا هميشه هم ماسك موي داخل حموم و بيرون حموم و روغن آرگان ميزنم ولي خب كلا دكلره واقعا آسيب ميزنه به مو و من هم هميشه موهام دكلره داره 

عشق سوء تفاهمی ست بین دو احمق که با ببخشید گفتنی تمام میشود😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه ماسک مو داخل حموم میزنم یکی هم قبل خشک کردن موهام اسپری میکنم بد نیست بهتره موهام  اسپر ...

خواااااهر من همه این راها رو رفتم هیچکدوم جواب نداده.فک کنم آخرش باید کوتاش کنم

عزيزم من هم اولاپلكس انجام دادم هم هر ٦ ماه موهامو كراتين ميكنم اولاپلكس كه كاملا بي تاثير بود ولي ك ...

ممنون عزیزم منم دکلره کردم خیلی هم بشون میرسم ولی عین چوب خشکه .کراتین احیا انجام دادی؟

2738
ممنون عزیزم منم دکلره کردم خیلی هم بشون میرسم ولی عین چوب خشکه .کراتین احیا انجام دادی؟

هم احيا هم صاف كننده ولي ميگم به نسبت بهتر ميكنه موها رو ولي بايد مرتب انجام بدي و انتظار موهاي نرم و خوشحالت و نداشته باشي ولي من اگه كراتين نكنم موهام مثل نمد سفت و پيچ خورده و خشك ميشه

ببين هيچ چيزي مورو احيا نميكنه فقط تمام ماسك مو و ابرسان و غيره با نرم كننده اي ك داخلشونه باعث نرم ...

شایدم همینطور باشه عزیزم.ولی این اواخر یه دستگاهی اومده میگن بافت مو رو ترمیم میکنه.دیگه خدا میدونه 

هم احيا هم صاف كننده ولي ميگم به نسبت بهتر ميكنه موها رو ولي بايد مرتب انجام بدي و انتظار موهاي نرم ...

موهام کمکی حالت دآرهه اما تارهاش عین کورک شده یه جاهاییش.

موهام کمکی حالت دآرهه اما تارهاش عین کورک شده یه جاهاییش.

بله ديگه چون آسيب ديده موهاي منم ديگه پايين هاش كش ميومد مجبور شدم يه كم كوتاه كنم ولي بازم پر رو ام تا نيم سانت ريشه ش در مياد دكلره ميكنم😂😐ولي اگه ميتوني بهترين راه حداقل سالي ٢ بار كراتين كردنه چون من ديگه همه ماسك و كرم و روغن و دو فاز و سه فاز و آبرسان و ...امتحان كردم اصلا نتيجه نداشت

2706