2733
2739

دوستان من نوزاد سه ماهه دارم که بهش شیر میدم. حدود ده تا دونه قرص ال دی رو استفاده کردم و تازه فهمیدم شیر رو کم میکنه واقعا! آخه واقعا دخترم همش گرسنشه انگار، قبلا اصلا مشکل شیردهی نداشتم... الان چکار کنم؟

الان دیدم قرصهای شیردهی یا مینی پیل هست... میشه باقی روزا از قرصهای شیردهی استفاده کنم؟ 5 شنبه میرم مسافرت، نکنه دچار خونریزی بشم؟ اگه آره که چاره ای نیست و این یه هفته رو هم ال دی استفاده میکنم تا برگردم از سفر... 

متخصص زنانی که میرم پیشش گفته بود همون روش همیشگی مثل قبل بارداری ت پیشگیری داشته باش و اصلا راجع به قرصهای شیردهی چیزی نگفته بود! درمانگاه هم همینطور!

سلام.بله اگه قطع کنی به احتمال زیاد خونریزی پیدا میکنی.

شما به خاطر مسافرت،قرص استفاده کردی.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
سلام.بله اگه قطع کنی به احتمال زیاد خونریزی پیدا میکنی. شما به خاطر مسافرت،قرص استفاده کردی.

نه. دیگه خواستم پیشگیری داشته باشم. از بس هی خوندم اینجا زود بعد زایمان باردار شدن ترسیدم. نخواستم ریسک کنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس باید این یه هفته رو هم ال دی استفاده کنم. با تغذیه نمیشه شیرم بیشتر بشه؟ مثلا حلیم و فرنی و آبگوشت و اینها بیشتر بخورم؟ 

آخه دخترم نه پستونک میگیره نه شیر خشک میخوره...   

2742

فقط تغذیه ات رو خوب کن و مایعات زیاد بخور فکر نمیکنم ربطی داشته باشه به کم کردندشیرت 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

سلام عزيزم

حالا اين هفته قرص ال دى استفاده كن

دركنارش مواد غذايي كه شير زياد ميكنه مصرف كن ايشالا تاثير داشته باشه 

بعد كه برگشتى سعى كن به روش ديگه اى جلوگيرى كنى

براى مثال موادى كه شير رو زياد ميكنه اينجا  ديدم مامان بزرگ (كاربر)گفته كه

شادونه رو بو بده با آب نمك مثل تخمه بعد بخور هم خوشمزه ميشه هم شيرتو زياد ميكنه هم بچت بهتر ميخوابه

راستى حتى اگه شيرت كمه بذار مك بزنه همين مك زدنا شيرو بيشتر ميكنه

لطفا اگر نظرتون مخالف نظر منه و میخواید بحث کنید ریپلای نکنید 💓 
خب پس باید این یه هفته رو هم ال دی استفاده کنم. با تغذیه نمیشه شیرم بیشتر بشه؟ مثلا حلیم و فرنی و آب ...

بیشتر غذاهای نشاسته دار.سوپ.کمپوت.چایی،... 

باید ببینی با چه غذایی شیرت زیاد میشه.

این چیزی که میگم را قبلا به خاطر اینکه قرص استفاده کردم میگم.دکتر بهم گفت اگه میخوای قرص شیر دهی استفاده کنی.وقنیکه میخوای قطع کنی،باید تا یک ماه جلوگیری داشته باشی.بعدا قرصت راقطع کنی.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2740