2733
2734
عنوان

خانوم هایی که مشکل سایز در سینه دارند...

| مشاهده متن کامل بحث + 286691 بازدید | 76 پست
من چند جلسه میرم پیش ی نفر با دستگاه انجام میده خیلی عالیه واقعا دارم نتیجه میگیرم خونه هم میاد

هزینش چقده واینکه کدوم شهرید

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
پس دوباره میگم روغن زالو یا خراطین  ماساژ در خلاف جهت افتادگی - رو به بالا انقدر که جذب بشه و ...

سلام من تازه عضو این سایت شدم 

۱ماهو نیمه دارم از وکیوم استفاده میکنم و قبلش با روغن زالو سینه هامو ماساژ میدم اما حتی یک ذره هم برام تاثیر نداشته😭

خواهش میکنم بگید چند وقت استفاده کردید که به نتیجه رسیدید آخه دیگه دارم نا امید میشم این موضوع اعتماد به نفسمو خیلی کم کرده تورو خدا جواب مو بدید

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چند جلسه میرم پیش ی نفر با دستگاه انجام میده خیلی عالیه واقعا دارم نتیجه میگیرم خونه هم میاد

عزیزم اینکه جواب میگیریددر حد یکی دوسایزه فقط؟ بیشتر نیست؟ ایکاش یه درمان قطعی بهغیر پروتز بود😔😔😔😔😔😔😔😔اونایی که سینه کوچیک دارن خیلی دچار مشکل میشن .

2728
بزرگ کردن سینه با  پروتز سینه به نظرم خیلی خوبه خیلی توی اعتماد به نفس تاثیر گذار مخصوصا برای ک ...

پروتز چه عوارضی داره...؟چن سال یبار باید تعویضو و این حرفا بشه...؟مرسی اگ جوابمو بدی

لطفا اومدید پست لایک کنید تا منم تایپ کنم چیکار کردم هر چند میگم من خودم خیلی دنبال رااهکار بودم و م ...

ماما یلدا میشه بگید کدوم فروشگاه گرفتید؟ من خیلی گشتم نمیدونم کدوم اصله و خوبه خواهشا بگید من چند ساله درویرم برای سینه هام

2738
لطفا اومدید پست لایک کنید تا منم تایپ کنم چیکار کردم هر چند میگم من خودم خیلی دنبال رااهکار بودم و م ...

سلام دوست عزیز بی زحمت روغن زالو تایلندی رو میشه بگین از کجا سفارش داده بودین و بادکش سینه خیلی لازم دارم ممنون میشمجواب بدین

2706