2703
2553

من یه راهکار پیدا کردم برای کسانی که سینه کوچک دارند اگر نی نی یار اجازه داد بگم 

خودم خیلی خوب جواب گرفتم و اینکه میدونم بعضی ها عین من خیلی این قضیه اذیتشون میکنه منم تا چند ماه پیش فقط کارم سرچ کردن بود الان خوب شده و راضی ام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من خودم خیلی زیاد کارهایی مثل نرمش و اینا رو انجام دادم سایز خودم 70 بود ولی نتیجه نگرفتم نه از ماساژ - نه از ورزش- نه از نرمش- نه این کرم های گرون هیچی 

تا اینکه شندیم روغن خراطین خوبه اولین قوطی از یه عطاری خریدم با اون شروع کردم این قوطی معمولی که 18 تومن خریدم بعد دیدم بد نیست دنبال اصل این روغن گشتم که توی این سرچ ها و گشت ها روغن زالو پیدا کردم و از یه سایت که خیلی ها تعریف کردند خریدم (معرفی نمیکنم چون تبلیغ میشه) روغن تایلندی خریدم الان قوطی اول تموم شده من این روغن با بادکش استفاده میکنم و سینه هام در خلاف جهت ماساژ میدم هر کدوم 10 دقیقه اولین قوطی تموم شده و من سایز سینه هام در کاپ شده 80 امروز دومین قوطی اش باز میکنم خواستم بگم میتونید استفاده کنید و من با توجه به کیستی بودن سینه هام که نمیتونستم عمل کنم به نتیجه دلخواه ام رسیدم خواستم بگم شاید مشکلی از یه نفر عین خودم برطرف کنم در کنار این روغن هم بادکش سینه استفاده کردم و روزی یه روغن e خوردم 

امیدوارم کمکتون کنه 

2706