2737
2739
عنوان

خانوم هایی که مشکل سایز در سینه دارند...

| مشاهده متن کامل بحث + 286691 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم روغن بهتر بود خراطین یا زالو یا تایلندی؟؟؟تایلندی روغن خاصیه یا همون زالو ساخت تایلنده؟

اول شما هم از یه عطاری یه روغن خراطین بخرید و یه بادکش اگر جواب کوچیکی هم گرفتید عین من سرچ کنید و ببینید از کجا میشه روغن زالو تایلندی تهیه کرد سه چهار جا بیشتر نیست که یکی اش خیلی استفاده کنندگانش راضی هستند خواستید تهیه کنید ولی خوب هزینه نکنید اول با خراطین برید جلو من دوستام از این خراطین هم جواب گرفتند شاید لازم نبود روغن زالو بخرید منم راضی بودم خواستم بهتر جواب بگیرم 

پس دوباره میگم روغن زالو یا خراطین 

ماساژ در خلاف جهت افتادگی - رو به بالا

انقدر که جذب بشه و بذارید باشه 

بادکش بصورت ملایم و یواش ماساژ بگیرید تا روغن جذب کنه 

هر چند روز یه قرص ویتامین e بخورید 

موفق باشید نتیجه گرفتید منم دعا کنید مرسی 

2728
پس دوباره میگم روغن زالو یا خراطین  ماساژ در خلاف جهت افتادگی - رو به بالا انقدر که جذب بشه و ...

مامان یلدا لطفا دعوت دوستيم رو قبول کن، ممنون

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

ورزش چی کوچیک میکنه استارتر؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
شنای سینه - وزنه های سنگین و سرعتی- بادکش سرعتی

ممنون عزیزم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
2706