2733
2734
عنوان

خاطرات بارداری تا زایمان من(بسیار بسیار تلخ)😢

| مشاهده متن کامل بحث + 204172 بازدید | 857 پست
الهی بمیرم برات من😭😭😭😭 خدا دوباره جاشو پر میکنه برات بهت قول میدم خیلییییی زود زود

خدانکنه انشالله بادعای شما خدا خیلی سختمه انگار دلمو از هزارجا اتیش زدن 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
خدانکنه انشالله بادعای شما خدا خیلی سختمه انگار دلمو از هزارجا اتیش زدن 

میفهمت کامللللل درکت میکنم 

اما بهت قول میدم خیلیی زود دامنت سبز میشه دوباره

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میفهمت کامللللل درکت میکنم  اما بهت قول میدم خیلیی زود دامنت سبز میشه دوباره

انشالله شما برام دعا کن منم دقیقا حس شمارو تجربه کردم من عاشق بچم بودم شبی ک گفتن متاسفیم زایمان زودرس ۲۰ هفته نمیمونه بیهوش شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
انشالله شما برام دعا کن منم دقیقا حس شمارو تجربه کردم من عاشق بچم بودم شبی ک گفتن متاسفیم زایمان زود ...

یاد اونروزای خودم افتادم😭😭😭😭بچم دسته گلم😭😭😭اخ مادر قلبم😭😭😭

اما خدا برام جبران کرد مطمئنم که برای شماام جبران میکنه 

الان دوتا دسته گل دارم 

سال دیگه اینموقع مطمئنم که فرشته شماام تو بغلته❤❤❤

2731
یاد اونروزای خودم افتادم😭😭😭😭بچم دسته گلم😭😭😭اخ مادر قلبم😭😭😭 اما خدا برام جبران کرد مطمئنم ...

به حق دل شکسته هردومون انشالله🤲خدا گلای شمارم برات نگهداره عذر میخام اگ ناراحتت کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به حق دل شکسته هردومون انشالله🤲خدا گلای شمارم برات نگهداره عذر میخام اگ ناراحتت کردم 

الهی امین عزیز دلم 

خداروشکر که شما طبیعی زایمان کردی و سریع دوباره میتونی اقدام کنی 

من سزارین شدم و یکسال باید برای اقدام بعدی صبر میکردم

الهی امین عزیز دلم  خداروشکر که شما طبیعی زایمان کردی و سریع دوباره میتونی اقدام کنی  من ...

یعنی میشه دوباره منم اون طعم شیرین مادربودنو بچشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه دوباره منم اون طعم شیرین مادربودنو بچشم

بهت قول میدم خیلییییی زود 

جوری که خودتم باورت نشه

خدا دوباره همون پسرته بهت هدیه میده مطمئنم

2740
بهت قول میدم خیلییییی زود  جوری که خودتم باورت نشه خدا دوباره همون پسرته بهت هدیه میده مطمئنم

الهی خدا از زبونت بشنوه.الهیییی امین😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاد اونروزای خودم افتادم😭😭😭😭بچم دسته گلم😭😭😭اخ مادر قلبم😭😭😭 اما خدا برام جبران کرد مطمئنم ...

سلام عزیزم. خیلی خوشحالم که خدا دامنتو سبز کرد و بچتو بهت برگردوند🙏🏻♥

منم 12 دی بچم تو هفته 34 به دنیا اومد و چهار روز بعدش پر کشید😭💔

یادمه تایپیک شما رو توی بارداری که خاطرات زایمان رو میخوندم دیده بودم و خیلی براتون غصه خوردم اما نمیدونستم قراره خودم با تمام وجود تجربه کنم😭💔

برام خیلی دعا کنید که زودتر باردار بشم. دارم از ناراحتی دق میکنم😭💔

برای پسر عزیزتر از جانم که زود پرکشید💔 چه عاشقانه ای بنویسم ،که دلتان برایم بلرزد!؟‌وقتی نه دستانش را گرفته ام،نه در آغوشش کشیده ام،و نه او را بوسیده ام ...!من فقط از دور،او را در خویش گریسته ام ..عشق میان ما...معصوم ترین عشق تاریخ جهان بود ...🖤😭💔گریه می‌کنم از ترسِ عمرِ زیاد بعد از تو؛ عزیزم...😭 دل که نه ؛ جانم برایت تنگ شده است!💔گذشته ای که حالمان را گرفته است آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم و حالی که ،حالمان را بهم میزند چه زندگی خوبی ...😞
الهی خدا از زبونت بشنوه.الهیییی امین😘

سلام دوست عزیز.

تیکر بارداریتون نشون میده که خدا رو شکر خدا دوباره لطفشو شامل حالتون کرده ♥

تو رو خدا برای منم دعا کن دامنم سبز بشه😭💔

من بچم تو هفته 34 سه کیلو بود و بسیار زیبا😭💔

چهار روز دیدمش و الان فقط داغش برام مونده😭💔

دعا کن زودتر بهم برگرده. تا روانی نشدم😭💔

برای پسر عزیزتر از جانم که زود پرکشید💔 چه عاشقانه ای بنویسم ،که دلتان برایم بلرزد!؟‌وقتی نه دستانش را گرفته ام،نه در آغوشش کشیده ام،و نه او را بوسیده ام ...!من فقط از دور،او را در خویش گریسته ام ..عشق میان ما...معصوم ترین عشق تاریخ جهان بود ...🖤😭💔گریه می‌کنم از ترسِ عمرِ زیاد بعد از تو؛ عزیزم...😭 دل که نه ؛ جانم برایت تنگ شده است!💔گذشته ای که حالمان را گرفته است آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم و حالی که ،حالمان را بهم میزند چه زندگی خوبی ...😞
سلام دوست عزیز. تیکر بارداریتون نشون میده که خدا رو شکر خدا دوباره لطفشو شامل حالتون کرده ♥ تو رو ...

الهی بمیرم برا دلت خدابهت صبربده هرکس دید روشو نبینه داغشو انشالله بحق ابوالفضل کم طاقت که باز برمیگرده بغلت و ثمرشومیبینی تروخدا شمام منو دعا کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی بمیرم برا دلت خدابهت صبربده هرکس دید روشو نبینه داغشو انشالله بحق ابوالفضل کم طاقت که باز برمیگ ...

الهی که این بار به خیر بگذره برات و به سلامتی و دل خوش بغلش کنی و عمر خودت و همسرت و بچت طولانی باشه و خوشبخت باشید♥

دعا کن برام تا دوباره خدا هرچه زودتر پسرمو بهم برگردونه😭

روزای خیلی سختی دارم😭

الهی که این بار به خیر بگذره برات و به سلامتی و دل خوش بغلش کنی و عمر خودت و همسرت و بچت طولانی باشه ...

ممنونم عزیزم انشالله با دعای شما💚 غسل صبر حضرت زینب کن تو ک بچت کاملم بوده میفهمت هیچی ارومت نمیکنه 😔انشالله سال دیگ بغلت پره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزیزم انشالله با دعای شما💚 غسل صبر حضرت زینب کن تو ک بچت کاملم بوده میفهمت هیچی ارومت نمیکنه ...

ممنون عزیزم 🙏🏻 این روزا بیشتر از صبر به دعایی نیاز دارم که بتونه بچمو بهم برگردونه😭💔

2706