2752
2734
عنوان

خاطرات بارداری تا زایمان من(بسیار بسیار تلخ)😢

| مشاهده متن کامل بحث + 204260 بازدید | 857 پست

استارترجان واقعا از دست دادن فرزند بزرگترین داغ برای مادره درکت میکنم اونم تو شرایطی که بدونی بچت تا آخرین لحظه سالم بوده و بخاطر سهله انگاری دکتر این اتفاق بیوفته برای دل منم دعاکن برای که آروم بگیره 

والان واقعا خوشحالم که خدا معجزشو نشونت داده هیچ کدوم از ما از حکمت و قسمت خدا خبرنداریم اونه که صلاح مارومیبینه الانم از ته دل برای تو پسرنازت خوشحالم گلم 

استارترجان واقعا از دست دادن فرزند بزرگترین داغ برای مادره درکت میکنم اونم تو شرایطی که بدونی بچت تا ...

عشقم انشالله خدا خیلییی زود دلتو شاد میکنه

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام میدونم خیلی وقته ازین تاپیک گذشته...۱۸ مرداد پسر ۲۰ هفتم با زایمان زودرس از دستم رفت یکم درد داشتم رفتم مثلا متخصص دکتر کصافطم معاینم نکرد گف خوبی برو بعداز چند سال زجر و بدبختی خدا دامنمو سبز کرده بود الان خیلی داغونم همش میگم کاش زیر سینم خاکش میکردن شکم پر رفتم قلب سوخته اومدم بیرون شوهرم خیلی سختشه منم وسایل آوشمو ک میبینم حالم بده از خدا میخام کمکم کنه جای سوختگیم هرچی زود تر سبز شع💔

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
سلام میدونم خیلی وقته ازین تاپیک گذشته...۱۸ مرداد پسر ۲۰ هفتم با زایمان زودرس از دستم رفت یکم درد دا ...

الهی بمیرم برات من😭😭😭😭

خدا دوباره جاشو پر میکنه برات بهت قول میدم خیلییییی زود زود

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2706