2733
2739
عنوان

خاطرات بارداری تا زایمان من(بسیار بسیار تلخ)😢

| مشاهده متن کامل بحث + 204087 بازدید | 857 پست
فدای مهربونیه همتون جوابا زیاده نمیشه همشو جواب بدم  از همتون ممنونم برا همتون دعا میکنم شماام ...

سلام اسی من یه پسره ۸سالع دارم الانم ۶ماهه دخترمو باردارم ولی بعد از پسرم توی ۴ماهگی یه پسر سقط کردم سال ۹۹ با اینکه ماهش کمتر بود و ندیدمش ولی همیشه حسرتش به دلم موند و یادش میفتم گریم میگیره

ممنون عزیزم 🙏🏻 این روزا بیشتر از صبر به دعایی نیاز دارم که بتونه بچمو بهم برگردونه😭💔

حضرت ابوالفضل خودش نا امیدشده درکمون میکنه و ناامیدمون نمیکنه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حضرت ابوالفضل خودش نا امیدشده درکمون میکنه و ناامیدمون نمیکنه

خدا کنه برای دل ما کاری کنه😭🙏🏻

برای پسر عزیزتر از جانم که زود پرکشید💔 چه عاشقانه ای بنویسم ،که دلتان برایم بلرزد!؟‌وقتی نه دستانش را گرفته ام،نه در آغوشش کشیده ام،و نه او را بوسیده ام ...!من فقط از دور،او را در خویش گریسته ام ..عشق میان ما...معصوم ترین عشق تاریخ جهان بود ...🖤😭💔گریه می‌کنم از ترسِ عمرِ زیاد بعد از تو؛ عزیزم...😭 دل که نه ؛ جانم برایت تنگ شده است!💔گذشته ای که حالمان را گرفته است آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم و حالی که ،حالمان را بهم میزند چه زندگی خوبی ...😞